Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon intő jel ha a partneremn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon intő jel ha a partneremnek nincs social media fiókja? Vagyis Facebook, Instagram, TikTok, ilyenekre gondolok, nekem ezek vannak. Messengeren elérhető, de nincs aktív Face fiókja. Vagy ez nem intő jel? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Twittere sincs, YouTube-ozik, de az Google fiók.
márc. 13. 19:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%

"Én szeretem tudni, mi folyik a világban,"


Igen, és erre pont a Tiktok és társai a legalkalmasabbak :D

márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ. Nekem pl van,de úgy,hogy fényképet nem töltöttem fel,alig osztok meg valamit,insta,Tiktok csak letöltve van,egyiken sem csinálok semmit,csak megnézem a videókat esténként,recepteket nézek instán,Facebookon csak híreket olvasok.

Az valóban zavaró,ha valakinek ez az élete,mindent megörökít sztorikba,örökké fotózgatja magát meg influenszer akar lenni.

Az viszont nekem megint zavaró lenne,ha gyakorlatilag semmi platformja nem lenne,nem tudnék neki üzenni egy perc alatt Messengeren vagy társain.Manapság azért előfordulhatnak vicces helyzetek is,hogy már a munkával kapcsolatos folgokat is ezeken intézik az emberek. Pl Facebook csoportokat csinálnak meg ilyenek.

Szóval szerintem az a köztes megoldás a jó,mikor tudatosan kezeli.

márc. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
21# Speciel igen, regisztráció után mutat csak csöcsöket rázó tiniket, kb 1-2 nap használat után idomul az algoritmus és onnantól kezdve 95%-ban azt látod, ami érdekel. Csak mondom. Nem nehéz irányítani.
márc. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Egy biztos ha lenne rá lehetőségem én minden pénzem egy csak pc-n működő msn jellegű programba fektetném. Vissza kellene rántani a földre az emberiséget egy pöppet.
márc. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Abszolút nem intő jel. Nem ott éli az életét, kisebb a félrelépés kockázata (hogy mások jó képeit kedveli és esetleg ráír),hogy nem ezzel tölti az idejét, hogy görgeti a dolgokat, hanem értelmesebb dolgokkal foglalkozik. Tulajdonképpen, nekem csak facebookom van, semmi más közösségi média felületem nincs. És csak a messengert használom. Szinte soha nem lépek be, nem raktam ki évek óta új képet. Nem is érdekel.

Szerintem ez normális. A közösségi függőséget okoz és rengeteg időt vesz el.

márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24 Ez nem szép tőled hogy mindenhová cipelni kell a pc-t, nem ülhet mindenki egész nap egy hülye irodában.
márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem csak ennyi nem lenne az, nekem is volt olyan exem, aki nem volt jelen a közösségi médiában, mert elég privát ember... teljesen normális, rendes ember volt, és a kapcsolat is simán kihűlt, semmi "rosszat" nem tett.
márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!