Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem gyereket akarna de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem gyereket akarna de én addig nem, amíg garzonban élünk. Anyja mondja nekünk mire várunk, hát én másik lakásra. A kis előszobából nyílik egy kis fürdő meg 1 nagy szoba. A szobából nyílik egy kis konyha meg egy apró kert. Szerintetek?

Figyelt kérdés
márc. 14. 10:00
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
100%
Felmerül a kérdés, h milyen formàban törekedtek a nagyobb lakàsra, van-e rà valós esély?
márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a gyereket te fogod megszülni, te hordod majd 9 hónapig, te fogsz vele szenvedni, nem anyós meg a párod.


A párod csak beléd teszi úgymond, anyós meg anyu meg csak cukinak tartja majd meg babusgatja.


Ne hallgass egyikre sem! Csak akkor legyen ha te is akarod.

márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A te érveid reálisak: egyszobás lakásba nem akarsz gyereket. Nyilván ezt elmondtad a férjednek is.

És?????

Erre ő mit válaszolt?

Ha nem írod le az egész problémát, csak töredékekben, akkor nem tudjuk, pontosan ki, mivel érvel és így válaszolni se nagyon lehet.

Azt meg végképp nem értem, anyóst miért kell belevonni ebbe a kérdésbe.

márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Az anyós nem számít. Ez a te és a barátod közös döntése.

Ha te nem akarsz most gyereket, ami azért érthető is, akkor nem kell gyereket vállalnod.

Elmondod a párodnak, hogy szeretnél egyelőre jövőt építeni, és majd utána lehet családalapításon gondolkozni.

Ha nem érti meg, én előbb gondolkoznék szakításon mint a teherbeesésen.

És védekezés nélkül ne szexelj vele, ki tudja mire képes ha most ő ennyire gyereket akar.

márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Én gaudag szülők hyereke vagyok, legjobb gyerekkori haverom pedig egy garzonban nőtt fel, az erkély be lett ablakozva, és az erkély gyakorlatilag egy + télen elég hideg szoba lett így, ez volt a "szobája"...

Nálunk 300négyzetméteren mindig fagyos volt a légkör, anyámék utálták egymást, csak az üzlet tartotta őket együtt, a fél gyerekkoromaz haveréknál töltöttem, ott mindig szeretetben éreztem magam.

Ma én azt mondom, bár könnyen beszélek, mert ma sem kis házban élek, de nem a ház mérete a lényeg, hanem, hogy szeretetben éltek e,... tudod sok jó ember kis helyen is...

márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egészen addig akar gyereket amíg nem sír a baba egész éjszaka, ő meg nem tud átmenni egy másik szobába aludni mert másnap korán meg dolgozni kell menni. Nem abból áll a gyerekvállalás hogy végre ezt is ki lehet pipálni, az anyósnak meg lesz kit képeken mutogatni a szomszédoknak. Milyen tervei vannak, mit tesz azért hogy nagyobb lakásba tudjatok költözni? Ragaszkodj a feltételeidhez, mert te vagy az egyetlen aki racionálisan gondolkodik a családodban. Gondolj bele. Egy gyerek csecsemőkorban éjjel sír, fogzik, fáj a hasa, stb. Később amikor már nagyobb, délután alszik, este 8kor már alszik. Mit csináltok, lekapcsoljátok a szobában a lámpát, ti meg kint ücsörögtök a konyhában 3 órát? Nincs élettere senkinek. Intim együttlétről nem is beszélve…
márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne először otthont teremteni 3 személyre.

Kell egy külön szoba a gyereknek, kell egy nektek és jó ha van nappali is.

Vagy hova rakod a vendégeket ha valaki meglátogat?

Még ha valaki nevelőszülő is akar lenni, akkor kap csak gyereket ha képes biztosítani a gyereknek helyet, szobát , minimum 6 négyzetmétert.

Ez ma már nagyon alap!

Ne szülj addig amíg nincs hely.

És közöld ezt a pároddal is. Anyóssal nem kell, mert neki ehhez semmi köze.

márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az újszülött sírása még hagyján egy szobában, de az a baba nem lesz örökké újszülött, megnő és ahogy nő, úgy lesz egyre több holmija. Kismotor, futóbicikli, saját ágyikó, szekrény a ruháinak, hely a játékainak, hely rajzolni/alkotni, gyurmázni, hely valahol lemozgatni akkor is, amikor kint télen már délután 4-kor sötét van és egyébként is hideg van és a kutya nem kíván a szabad levegőn lenni, márpedig ez hamarabb eljön, mint gondolnád, nem kell ehhez nagy iskolást elképzelni, még bőven óvoda előtt eljön ez már.

De amúgy akármilyen okból is, ha neked még nincs itt az ideje, akkor egyszerűen nincs itt az ideje és kész. Beszéld meg a férjeddel, anyósnak meg mondjátok azt, hogy meddő vagy, aztán majd meglepődik, ha mégis összejön a pici, hátha addig leszáll a témáról.

márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Most még, ilyen körülmények mellett - ne szülj.
márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak saját házba.
márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!