Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen férfival le lehet élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfival le lehet élni egy életet? N

Figyelt kérdés

Roviden: rossz gyerekkorom volt, bantalmazo apa, stressz, veres.

Kovetkezemenyek: alacsony onbcsules, enyhe narcizmus.

Kapcsolataim: felvaltva hol rendes pasi, hol aggressziv, kegyetlen apamra hasonlito ferfiak. (Rendesekkel mindig szakitottam, rosszak mindig elhagytak)


Az elozo kapcsolatom pont ilyen apam-fele volt, borzalams, 3 evig turtem. Ezalatt egyebkent sokat fejlodtem, jartam terapiaba vegig, tanfolyamot, egyetemet is végeztem, sport, sikerek, eloleptetes, kulsom is szebb stb.


Szoval uj baratom egy vegtelenul alarendelodo ferfi. Konkretan olyan, hogy mondanak neki valamit 2x es nem mer ellenkezni. Ezt maganak se vallja be, hogy amugy ezt nem onszantabol csinalja, hanem mert mondtak neki, hogy így jo. Tenyleg olyan, mint egy kiskutya aki védtelen es hallgat teged csendben, amit mondasz azt megcsinalja, onallo gondolata nagyon keves van es azt is halkan mondja el es szinte azonnal eláll mellole, ha te mast mondasz. O az a tipus akit pl munkaban is kihsznalnak, mert nem mer nemet mondani, de o ugy erzekeli o csak rendes es erzekeny. Tehat nem ugy fogja fel, hogy az erzeseit, igenyeit nem kepviseli.

Van munkaja, szorgalmas, raadasul van egy masik mellekallasa is, sok haverja van, tehat nincs igy begubózva egyedul, sokan ismerik, szeret fozni es eleg jo is benne, takarit maga utan, szoval nem egy vilag lustaja.

Szerintetek egy ilyen ferfit el lehet viselni egy eleten at? Ertem ezalatt, hogy keptelen kiallni onmagert es eszre sem veszi, néha kitor belole, hogy az o akarata soha nem ervenyesul es nem latja, hogy azert nem, mert nem is beszel rola es mindig csak hallgat.


Nem tudok megbizni a sajat latasomban, hogy jol erzekelem, hogy ez nagyon nem jo? Mivel irtam fentebb hajlamos vagyok apamhoz hasonlokat szeretni (tudat alatt) es lehet ez a csendes srac másoknak alom lenne nekem meg csak apam miatt nem az?


Ismertek ilyen ferfiakat? Milyen eletuk volt/van? Milyenek a kapcsolatban? Nem sunyik? Kicsit az a Solti csavo jut eszembe rola aki ilyen mulya es csendben ült, a baratnoje iranyitott, mert a csavo annyira tesze-tosza volt . Kozben a csavo csalta 10 evig es másnak csinalt gyereket. Az ilyen pasik hajlamosak erre? Valaki irna tapasztalatokat volt-e ilyen pasival? Mi lett a vege?


márc. 14. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy mennyire felel meg neked az ilyen férfi férjednek.
márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 gergelice16 ***** válasza:
70%

A leírás alapján egy dominánsabb nőnek tökéletes lehet ez a férfi. De ha téged zavar ez a viselkedése, mondd meg neki. Ezt nektek közösen kell eldöntenetek, hogy működhet-e a kapcsolat.

Egyébként egy tanács:

Az agresszivitás legkisebb jelére szakíts a pároddal. Egy olyan férfi, akiben a legkisebb szándék is van, hogy a számára legértékesebb embernek ártson, nem méltó arra, hogy párkapcsolatban legyen.

márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
En azt gondolom, hogy az ilyen ember sose tud boldog lenni, mert keptelen szembenezni onmagaval. Ez pedig kihat a kapcsolataira is. Azoknak tunik csak alompasinak, akik jelenleg egy toxikus kapcsolatban vannak. Egyebkent ettol lehet talalni jobbat is. Az ilyen emberek kerdese szokott lenni, hogy miert nem szeret engem senki? Hat azert baszod, mert magadat sem szereted, felsz onmagadtol is.
márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Miben nyilvánul meg benned a nárcizmus? Mivel általában szerintem ők pont az ilyen alárendelődő embereket szeretik a leginkább és nem azokat, akiknek alá kell rendelődni. Nem lehet, hogy borderline is vagy?
márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Én egy dominánsabb nő vagyok és éltem egy ilyen férfival majdnem 20 évig. Azt hittem le lehet vele élni egy életet. De idővel rá kellett jönnöm, hogy rohadt fárasztó mindent egyedül csinálni. Mindent kitalálni, megoldani, programokat szervezni, gyereket nevelni. Minden lehetséges módon próbáltam őt is felfele húzni, de be kellett látnom, hogy nem megy.

Most egy olyan kapcsolatban élek, ahogy valóban egymás társai vagyunk és én is elengedhetem magam, nem az enyém minden döntés, minden felelősség , minden probléma. Ezt csak azért írom, mert nem csak az a 2 véglet van, amit te írtál. Lehet normális kapcsolatod is!

márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5, koszonom a valaszodat!

Igen, ilyen vitam mar nem egy volt vele, hogy szervezzen programot es ne mindenben ram varjon. Ezt is ugy fogja fel, hogy azert nem talal ki semmit es azert nem mondja az otleteit, mert nekem akar jot es azt szeretne, hogy csakis az en ötleteim ervenyesuljenek.

Johogy irod a gyereknevelest, valoszinuleg az is kihivas lehet igy..


4, eleg hosszu, enyhen van bennem, szoval talan lenyegtelen info is volt (egyebkent a pszichológusom mondta, hogy az vagyok, de nem diagnosztizáltuk hivatalosan mivelhogy mindenkiben van csak az nem mindegy milyen merteku es ugy latom magamon, hogy nem az a szelsoseges)

márc. 14. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a választnem itt fogod megtudni. Menj megint terapeutához és kérdezd meg, ők csak jobban tudják.
márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jól hangzik, csak az a baj, hogyha mindig az én ötleteim érvényesülnek, akkor mindenért én vagyok a felelős. Hiszen én mondtam, az én ötletem, én akartam.

Őszintén szólva nekem egy idő után már kedvem se volt semmihez. Elvoltam a munka-gyerek-háztartás háromszögében és szép lassan én is kifakultam. Persze szerettem őt és egy darabig imponált is, hogy kvázi mindig az van, amit én akarok. De amikor nem azt kell eldönteni, hogy vegyünk-e 1 kg kenyeret, akkor frusztráló tud lenni, hogy nincs saját véleménye a másiknak.

márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Ha ilyen szar családból jössz akkor NE ismerkedj

Egy szintén nőverő féreg lánya

márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mikeXxX ***** válasza:
67%

Le ültèl vele valaha beszèlni az èrzèseidről ès az ő èrzèseiről ? Mert szerintem maximum felületes beszèlgetès lehetett !

A mai világ legnagyobb baja hogy mindenki csak a saját problémájával foglalkozik a párja belső gondolatai pedig nem èrdeklik ellenben ő valójában azèrt tett meg èrted mindent mert szeretett ès nem akart soha a lelkedbe gázolni ès tisztelt tèged

Valószínűleg ez lehetett mivel mondtad neki mennyire rossz 3 èv van mögötted ő pedig csupán normálisan akart hozzád állni !

Most figyelj egy szó elèg amit alkalmaznod kellene az pedig a KOMMUNIKÁCIÓ KOMMUNIKÁCIÓ enèlkül nem működik egy kapcsolat sem tökèletesen senki sem fog a fejedbe látni nèlküle .

márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!