Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szubmisszív nő vagyok! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív nő vagyok! Egy nem domináns férfival tudok boldog életet élni?

Figyelt kérdés
Az első nagy szerelmemmel mai napig együtt vagyok 21 éves vagyok, és 3hónapja komolyabb problémákba ütköztünk (az eddigi szexuális problémák is közrejátszottak ebben) ő egy nagyon jószívű vicces srác viszont a jelleme inkább olyan kisfiúsan aranyosra hajaz (23éves), én viszont szubmisszív vagyok és ez egyre inkább kiütközik. Szexuálisan nemtud kielégíteni még ha az én kedvem szerint "játszunk" sem, movel nekem a bdsm inkább egy létforma. Nem játék. És ő azt mondta kb 35%az amit ő élvez a többit pedig a kedvemért teszi. Mikor így sem csinálunk sok mindent. Szerintetek engedjem el a szub oldalam? Ha igen, hogyan tegyem? (előtte volt 1 d/s kapcsolatom aminek a távolság miatt lett vége tehát tudom milyen ez. Lehet hogy nem ő életem szerelme, csak mert ő nem Dom?

2021. márc. 6. 03:14
 1/4 Hellmano ***** válasza:
47%
Én azt vallom, hogy egy jó kapcsolat 60-40%-ban a szex javára billenti a mérleget, tehát a jó szex az többet nyom egy kiegyensúlyozott kapcsolatba, mint a többi tényező. Így azt mondom, ha neked ez nem felel meg, akkor ideig óráig működhet, de kifog valamikor ez ütközni és akkor ott elválnak útjaitok.
2021. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Sztem engedd el azt a kapcsolatot, soha az eletben nem leszel boldog ha vele maradsz
2021. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
A bdsm et ketten játsszák én azért szakítás élőt megpróbálnám még formálni azért ha megtanítod neki hogy mi a jó neked az ágyban akkor lehet ez még jó kapcsolat legalábbis amíg ö próbálkozik.
2021. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha párkapcsolatban is van igényed a D/s felállásra, akkor ez vele nem fog menni, ez egyértelmű. Próbálkozhat, de ha ez benne nincs meg alapból, sose lesz az igazi. Szintén szub nőként nekem is volt kifejezetten jó komoly kapcsolatom nem domináns férfivel, valamennyire boldog is voltam, de a férjem a domom is egyben és ez így működik számunkra a legjobban.
2021. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!