Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik nektek egy lány pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nektek egy lány pl a munkahelyről, vagy társaságból, meg szoktátok mindig nézni a cipőjét, táskáját, plusz méregetitek egész valójában, ha bejön nektek?

Figyelt kérdés
Ismeritek már, sokszor találkoztatok, beszélgettetek. Ez minek a jele, tetszik, vagy ha haverilag érdekes csak, akkor is végeztek ilyen feltérképezést?
márc. 14. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nő nőt megnéz és nem tuti, hogy leszbikus/biszex. Férfi is megteheti férfival és nővel is mindenféle cél nélkül m
márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mindig?
márc. 14. 15:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Flörtöl veled, szemezget, hozzád szól? Ha nem akkor csak megnéz.
márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Mikor ezt kiírtad, nem égett a fejed?
márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Lany az iskolaba jar, nem munkahelyre.
márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3. Igen, kezdeményezett, beszélgetést sokszor, kitüntetett a figyelmével, S egyszer el is hívott valahová, csak nekem nem volt jó. De mikor én kezdeményeztem hasonló dolgot, kitért. De azóta is kedves, plusz azóta folyton a kérdésben lévő dolgokat látom nála. Eszembe jutott, hogy esetleg van már valakije.
márc. 14. 15:31
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy van párja. Úgyhogy ha flörtöl veled akkor kérdezz rá mi a nyavolyáért csinálja ha randira nem hív el. Mert nincs értelme.
márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Az arcát, a szemét, a lábfejét (ha mezítlábas idő van) szoktam megnézni.
márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8, akaszd fel magad. ❤️
márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hááááááát inkább mást szoktak a pasik megnézni, de ha leírnám az már a szexuális kategória lenne 😂
márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!