Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire tudható be lekopta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire tudható be lekoptatásnak? Csak azert mondta ezeket,mert nem akart megbántani?

Figyelt kérdés

Munkahelyen a hét folyamán atkerultem egy másik muszakba,ahol együtt dolgoztam egy lánnyal,aki hónapok óta tetszik.(elotte levo műszakban vagyok eredetileg, csak egy hetet vagyok naluk)


Hétfőn megprobaltam vele beszélgetni, de nem figyelt,nem kérdezett vissza, egy ket szavas válaszokat adott csak, és beállt a kínos csend.


Egyszer se kezdeményezett beszelgetest, aztán ma műszak végén rakerdeztem tőle, hogy van e problémája velem, vagy miért nem jött hozzám beszélgetni?

Erre azt mondta ,hogy ő amúgy se szokott eljarkalni a géptől,mert "huzosak a normák"🤣 (ejjelesek voltunk és 4 órától már kb nem dolgozott)

Meg hogy nem bírja az éjszakás műszakot,ezért se jött oda. De amikor ezeket mondta, akkor se figyelt rám,nem tartott szemkontaktust.



Sajnos joideig nem leszek vele együtt, jövő héttől újra visszamegyek a műszakomba,és valtaskor látom egy 5 percet.


Szerintetek ez egy kedves elutasítás akart lenni,csak nem akart megbantani? Nem mertem így randira hívni,de már honapok ota betegesen belehabarodtam



2023. szept. 29. 18:23
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
De amikor a saját műszakából odament hozzá két férfi kollégája akkor bezzeg velük fel órát trécselt, konkrétan mögöttem lévő gépen dolgozott. Továbbá a női kollégájához is többször is eljárkált....
2023. szept. 29. 18:25
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Igen, velük trécsel, mert ők valószínűleg nem nyomulnak rá ilyen kellemetlenül!


Szegény csaj, nem lennék a helyében. Örülj, ha nem szól valamelyik főnöknek!


Sohasem értettem az ilyen egybites pasikat, akik nem értenek a nem-ből...

2023. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Így nem utasított el, csak az egy ket szavas valaszaival nem tudtam mit kezdeni, és akkor elmentem. Aztán így a hét végén kérdeztem rá, hogy mi a baja,hogy velem nem beszélgetett mindenki mással igen, esetleg van e valami problémája velem. Erre mondta hogy nem,semmi sincs,csak éjjel "nem szeret beszelgetni". De mindenkivel fel órát trécselt🤣
2023. szept. 29. 18:31
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fél tőled, mert kéretlenül nyomulsz.


Mondhatja kedvesen, csúnyán, de ha nem kopsz le róla, saját magadat fogod ezzel bajba sodorni. A helyében biztos jó messzire kerülnélek.

2023. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Ja, lekoptatott. Úgyhogy szállj le róla, ismerkedj másokkal!
2023. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy szimpi és kész.
2023. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekled. Ez van.
2023. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem véletlenül szorítkozott veled ilyen rövid beszélgetésre. Nem szeretne tőled semmit, nem vagy neki szimpatikus, és valószínűleg nem hülye, érzi, hogy többet akarsz tőle, ezért még ridegebb veled, csak nem akarja a szemedbe mondani, hogy hagyd már békén. Így kérdőre vonni amúgy valakit, azért mert nem ment oda hozzád beszélgetni... ez para. Ki vagy te neki, hogy elszámolással kéne tartoznia? Engedd el őt, ebből nem lesz semmi.
2023. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Legalabb azert megerte atmenni a műszakukba erre a hétre, hogy elmuljon ez a beteges fiktív képbe való belezúgás iránta. Most már úgy vagyok vele, hogy igyekszem én is kerulni, hozzá szólni biztos hogy nem fogok, ha akar tőlem valamit akkor megtalál.

Mondjuk addig álljak fél lábon 🤣

2023. okt. 2. 03:14
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Nyilvánvaló, hogy nem vagy az esete és barátkozni se szeretne veled, sőt beszélgetni se. Tehát hagyd őt békén. Próbáld meg elfelejteni, ha nem megy sehogyse, akkor pszichológushoz menj, mert magadat teszed tönkre.
2023. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!