Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 40 feletti aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 40 feletti aki egész életében szingli volt és az is akar maradni és jól elvan?

Figyelt kérdés
márc. 14. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, nő vagyok.
Igen, férfi vagyok.
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Én bánom, hogy csak 40 évesen jöttem rá, hogy egyedül sokkal nyugodtabb az élet.De azóta így élek és ezen már nem fogok változtatni.

49/N

márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék így élni. Ha valaha szétmegyek a barátommal, többé nem költözöm össze senkivel.


Szeretem őt, ezért elviselem a rigolyáit, persze - hálisten nincs sok -, de egyértelműen jobb volna egyedül élni.

márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyanyám élte le szingliként az életét, nyilván nem volt mindig az :D De valamikor elvált nagyapámtól, szerintem még 40 előtt, aztán sosem lett új párja, bár egy időben gyanúsan jóban volt a szomszéddal, amikor x faluban lakott, de ennyi. Panaszkodni nem hallottam sosem, volt egy kutyája ott a faluban, vele tréningezett meg minden, utána odaköltözött apámékhoz közel, akkor már velük lógott sokat.

Neki persze ott a család, de szerintem ez család nélkül is bőven kivitelezhető, pláne manapság, mikor már nem vállal mindenki gyereket, talál az ember bőven gyerekmentes barátokat, akikkel tud szocializálódni idősebb korában is. Szerintem ez a riogatás, hogy idősen elmagányosodik az ember, csak a múltban volt valós probléma, a mai generációnak már sokkal több lehetősége van a családon kívül is.

márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen vagyok, bár én egy alapos ok miatt vagyok egyedülálló. (F42)
márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.

N 34 ugyan....de 40 évesen sem lesz ez másképp

márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!