Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg mered mondani a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mered mondani a világ életében egyedülálló 30 év körüli ismerőseidnek, hogy szerinted ne reménykedjenek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha benne van még remény, meg mondjuk az utóbbi pár évben fejlődött is, mint ember, de még így is messze van attól, hogy alkalmas legyen párkapcsolatra, ha feljön a téma, akkor megmondjátok-e neki, hogy hát inkább nem, és, hogy például közösségbe járás, vagy rapid randik helyett, inkább mással foglalkozzon az életben, és ezt engedje el. Mit csináltok, ha testvéretekről, gyerketekről, vagy unokátokról van szó?

dec. 4. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Meg merem mondani, hogy szerintem mi miatt nincs szerencséje, ha kéri a véleményemet.


Azt, hogy ne is reménykedjen, nem mondom - nem azért, mert nem merem, hanem mert nem gondolom úgy.

Nagynéném is 40+ évesen találta meg a szerelmet, azóta boldog családban él, gyerekük is született

dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Vagy azt ki mered-e mondani, hogy hát figyelj, ha lesz is valakid, akkor nem mostanában, pl. a következő nyárra ne gondolj még páros nyaralásra?
dec. 4. 10:06
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha semmi jót nem tudsz mondani, akkor ne mondj semmit. Mi jó származna abból, ha belerúgsz párat? Ha nem próbálkozik többet, begubózik, úgy tuti, hogy nem lesz kapcsolata.
dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Mi ez a "merés" fixáció? :D


Merni merném, de nem gondolom úgy. Az életben az a szép (meg a szar), hogy bármi megtörténhet. Én honnan tudjam, hogy akár már holnap délután nem fut össze egy jófej emberrel, akivel már aznap este összeülnek egy forralt borra, vagy valami?


(Mint ahogy azt is ki merem jelenteni, hogy az fű kék az ég meg zöld, de nem gondolom úgy)

dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy vagy-e annyira őszinte vele, hogy elmondod neki, hogy úgy látod, hogy a személyisége, az élethelyzete, életmódja alapján erre kevés az esély. Vagy akár, hogy a kinézete miatt kevés az esély erre.
dec. 4. 10:13
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Ha pasas akkor jogos a kérdés, hiszen látható hogy az illetőnek van esélye van nincs.

Ha nőről van szó akkor kár ilyet mondani, mert akármilyen ronda az illető vagy defektes, lehet holnap felcsinálja és elveszi valami szerencsétlen pasas (akinek amúgy jobb is járna) és többé nem lesz esélytelen

dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Én a női barátságból tudok ki indulni. A legjobb barátnőmnek megmondom mit gondolok az új kapcsolatáról, ő is megmondja az ő véleményét az enyémről. Soha nem tévedünk és nem is célunk egymást megszivatni. Keressük a megfelelő partnert de ha azt látom mekkora fasz az aki éppen mellette van a csúf igazságot mondom el róla. Soha nem sértődünk meg egymásra .

Olyan meg nincs ,hogy nem lesz senkid az életedben. Valakinek hamarabb összejön valakinek nem. Ha azt mondanám,hogy soha nem lesz senkije magába roskadna és meg keseredne. Bár szerintem ez mindenkire igaz lenne. Ez idő alatt pedig sok mindenre megtanít az élet.

dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, így esetemben nem tartanak agressziótól, dühkitöréstől, sem semmi ilyesmitől, tehát meg merik mondani. Max. aki nem ismer annyira mélyen, az úgy van vele, hogy jaj, hát nem akarom megbántani szegényt, szóval csak a hátam mögött mondja, abban bízva, hogy nem jut el hozzám. De aki ismer, az tudja, hogy velem ér nyersen őszintének lenni. Úgyhogy gond nélkül közlik, hogy elég rám nézni vagy hogy ilyen nem házias nőt senki nem tűr vagy épp ki mit tart a reménytelenség fő okának.
dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Csak az a baj, hogy férfi esetén ez NEM igaz, csak nők esetén. Egy 30 éves férfi előtt még ott az élet, még akkor kezd csak felmenni az értéke igazán a társkeresési piacon. A nőknek más, nekik akkor már harangoztak, ami ezt a piaci értéküket illeti. Nekik akkora már valóban kell legyen komoly kapcsolatuk.

Bizonyíték: [link]

dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Annyira bírom ezeket a random cikkeket random oldalakról....
dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!