Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudta és csak ezért költözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudta és csak ezért költözött össze velem?

Figyelt kérdés

Párommal 2021 június 25 óta élünk együtt

Ő addig az anyjával, a testvérével és a testvére gyerekeivel élt együtt

Nagyjából ugyanekkor júniusban terhes lett a testvére, és oda költöztette magukhoz az új párját

Állítólag párom nem tudta h terhes a tesója, csak hónapokkal később tudta meg


Most pedig azt mondja nekem, h őt gyakorlatilag a testvére kitette a házból annak idején, mert oda vitte az új pasiját


márc. 15. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Most miért fontos ilyesmi?
márc. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Bizony, lehet.

S ha ez a tény megnyilvánul a kapcsolatotok minőségén is, azt tapasztalod, hogy tulajdonképpen csak emiatt költözött hozzád, akkor a döntés nálad.


Mivel az önbecsülésem minden szerelmen felül erősebb, én biztos jelezném, hogy jobb, ha egyelőre külön élünk.

márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

En is hányszor voltam ugy pasikkal, hogy a szüleimtől menekülök es csak azért.

De ez nem befolyásol semmit. Attól még szerelem is volt komoly kapcsolat eljegyzés is. És rendesek is voltak.


Miota önálloan élek albérletben meg csak olyanokat találok pasikat akiktől szintén menekülni kell. Nem rendesek. És még jó is, hogy van hol laknom es nen vagyok kiszolgáltatva.

márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

1-es!

Mert nem mindegy, hogyönmagamért akar együtt élni velem, vagy azert, mert el kellett jönnie otthonról, s gazdaságosabb, ha hozzám jön, meg még főzök, mosok is rá.


Azert akarjon velem élni, mert engem akar akkor is, ha neki otthon kényelmesebb volt.


Ergo-ne pusztán érdekből.

márc. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a kapcsolatunk minősége soha nem volt olyan, mint egy normális kapcsolat

Már az elején sem


Rossz gyerekkora volt, nem tudja hogyan kell szeretni

márc. 15. 07:38
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Jaj ezt a kamu dumát. Felnőtt ember, nem okolhatja egész életében a szüleit az öt ért traumák miatt. Ha tudja, hogy gond van nála, szépen el lehet menni pszichologushoz, de gondolom, azt már nem akar.
márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megint érvénybe lép a kérdésem: Miért fontos ez?


Pontosan emiatt kérdeztem, lehetetlen, hogy csak most tűnt fel, hogy miért van veled. Eddig nem érdekelt, miért 3 évre rá? Mit ad neked ez a kapcsolat?

márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eddig beettem ezt a hazugság, h azért nem tud normálisan szeretni, mert őt sem szerették


Viszont amiről a kérdés szól, nem régen mondta

Persze tagadja, h tudta volna és azért költözött volna össze velem, de lassan kezd nyilvánvalóvá válni számomra minden...

márc. 15. 09:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor dobd ki, lesz majd normális párod.
márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!