Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meddig bírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom meddig bírom a munkahelyi körülményeket, de a férjem azt mondta ha felmondok akkor költözzek is el. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen napi szinten piszkálásnak vagyok kitéve, ezért már undorral járok be. Keresek másik munkahelyet gőzerővel, de eddig még semmi nem jött össze. Legszívesebben már felmondtam volna, de mikor említettem a férjemnek a felmondást azt mondta, hogy akkor költözzek el itthonról, mert ő nem fog eltartani senkit.Nem tudom mikor találok másik munkahelyet. Vagy valóban el kellene költöznöm arra az időre? De akkor mi lesz a kapcsolatunkkal? Szóval teljesen patthelyzet.
ápr. 30. 10:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Válj el a férjedtől mielőbb!
ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
Hol éltek? Van ahol nehezebb munkát találni.
ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Keress jobban munkát meg új pasit is.
ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
Keress másik melót! És ahogy találtál, utána hagyd ott ezt a fszkalapot!
ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Keresem a munkát, de vagy nincs felvétel, vagy visszajeleznek, nem engem választottak, de olysn is volt hogy behívtak interjúra és azóta semmi.
ápr. 30. 10:47
 6/37 anonim ***** válasza:
98%
Más munkahely, lakhely és pasas kéne neked.
ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
A pasit mindenképp cseréld le. Munka meg biztos lesz előbb-utóbb.
ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

Azért az nagyon nem mindegy, hogy egyáltalán meg tudnátok-e élni ketten egy fizetésből, mert nem ez a jellemző a magyar társadalomra.


Amit a férjed mondott ettől függetlenül elég durva hozzáállásra utal a részéről. Nem igazán látszik úgy, hogy bármennyire is érdekelné a lelki állapotod.


Esetleg átmenetileg keress valami olyan munkát, aminek nem sok köze van ahhoz, amit most csinálsz. Eladót, gyári munkást, stb. általában szoktak keresni elég sok helyen.

ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A boldogság nem létezik ***** válasza:
7%

Mondj fel, de ha ő is megteszi, együtt élhettek hippi-életmódot.


Vagy ő ne mondjon fel? Végül is ő a rabszolga...

ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Fickóként is egyetértek a többiekkel. Előbb a férjedet tedd lapátra és kezdj teljesen új életet vagy viselkedésére felhívva a figyelmet legalábbis oszd ki. Igazából már abban a pillanatban ki kellett volna osztanod, hogy hogyan mondhat ilyet a feleségének. Persze megértem, ha tényleg nincs annyi pénz és a munkanélküli járadék is kevés lehet, de akkor-sem így beszélek erről a párommal!
ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!