Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több,mint 2 hétig nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több,mint 2 hétig nem válaszolt egy lány az üzeneteimre akivel mostanában ismerkedem most meg hirtelen felbukkant.Vajon hol volt 2 hétig,csak szórakozik velem??

Figyelt kérdés

márc. 19. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőle kérdezed ezt?
márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ovulál
márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a B terv. Az A nem jött össze és most lehetsz ló helyett szamár, ha szeretnél.
márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasizott, családi probléma, szakított, utazáson? Nem tudom. Mondjuk ha se szó se beszéd nélkül lelépett én letiltanám se szó se beszéd nélkül a helyedben.
márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyarázat nélkül lép be újra a képbe, nem hinném, hogy komolyan gondolja veled. Ha legalább megírta, mi volt a szünet oka, akkor eldöntheted, adz-e még egy esélyt ennek a lehetséges kapcsolatnak.
márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt más a képben, és vele volt, rá koncentrált, te meg nem voltál érdekes. Mindenki ilyen nők, férfiak egyaránt. Van nekem is olyan ismerősöm, akit annyira ismerek már, hogy a Viber jelenlétéből tudom, mikor van-e valakije, mert akkor akár napokig meg se nyitja, és nem keres.
márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kitalált valamilyen nyomós indokot, hogy mi eredményezte számára az utóbbi 2 héten át tartó kussolást? Mert ha nem, akkor én a helyedben csak úgy 2 hét múlva reagálnék rá egy búcsúlevelet, már ha addig nem merül feledésbe. 😅
márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része nem azért beszélget veled mert érdekes vagy, hanem szórakozásból.
márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg mással kavart ,de kidobták. nincs ló...
márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!