Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok egy olyan férfihoz, aki nem is az esetem? 27/N

Figyelt kérdés

Megtetszett egyik - nem közeli - barátnőm exe. Mikor együtt voltak, mondtam a barátnőmnek, hogy milyen jól néznek ki együtt, viszont nekem a férfi nem tetszett külsőre. Abszolút nem. Még el is gondolkoztam rajta, hogy mi tetszik neki benne. Egyszer taálkoztam csak vele, amikor még együtt voltak. Aztán voltam egy baráti társaságban, és ott volt a férfi is. Mondták nekem, hogy szakítottak. Majd úgy adódott, hogy vele is töltöttem időt, és sokat hülyéskedtünk. Nagyon vicces, jó a humora, szeret kötekedni, de egyben figyelmes is, udvarias, kedves, viszont azt mondta a nő, aki szakított vele, hogy büszke. Szóval, azóta párszor találkoztam vele, mikor barátaimmal voltam, mert ott volt a társaságban ő is. Rendesen örültem mindig, mikor megjelent. Nagyon jól érzem magam vele. Most egy darabig nem lesz időm találkozgatni velük, de a férfi nagyon fog hiányozni. Megkedveltem, pedig külsőre nem az esetem, viszont minél többet gondolok rá, az arcára, a testalkatára, a mozdulataira, annál jobban odavagyok érte. Beszélgettünk egy kicsit messengeren, viszont azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, mert nem tudta még túltenni magát a szakításon, és egy jó ideig nem is akar ismerkedni senkivel, pedig megtetszettem neki. Ez annyira fájt. Nem tudom kiverni a fejemből.

Ráadásul nem hasonlítunk semmiben. Teljesen az ellentétem, én pedig nem hiszek abban, hogy az ellentétek vonzzák egymást.



márc. 20. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg a személyisége fogott meg.
márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddigi 27 éved alatt még nem találkoztál olyannal, aki nem a külseje miatt volt számodra vonzó, hogy ez ennyire meglepő?
márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyon válogatós vagyok. Eddig leginkább a külsőt néztem, aztán a belsőt. Most viszont először megtetszett a belső, aztán már így kezd külsőre is.
márc. 20. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok most egy kolléganőmmel. Már vagy 10 éve együtt dolgozunk, sosem néztem úgy rá, mint nőre, mármint persze, mert jól néz ki és maximálisan igényes magára és a környezetére, de abszolút nem volt az esetem (és saját elmondása szerint én sem neki). Aztán mostanában elkezdtem vele többet beszélgetni, én is hülyülök vele, viccesen szivatom, meg ahogy írod, "kötekedek" vele amolyan ugratós jelleggel, és ez úgy tűnik tetszik neki, aztán a minap adott egy csókot igazából viccből, de úgy érzem hirtelen, nagyon is az esetem. Küzdök is most rendesen, mert nagyon úgy állítottam be a dolgot eddig, hogy áhh... Aztán most hirtelen nagyon vonzónak találom (nem csak a csók miatt, az már valahogy pont azért jött talán, mert esetleg elkezdtünk vonzódni egymáshoz).


Érdekes, hogy mi is nagyon ellentétek vagyunk, de valahogy nagyon sok dolog kezd tetszeni benne. Szóval ja, van ilyen, én magam is meglepődtem ezen.

márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!