Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy ez nekem nem fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ez nekem nem fér bele?

Figyelt kérdés
A párom (ő a férfi) a nöi barátainak azt mondja: szeretlek, hiányzol. Nekem ez semmilyen formában nem fér bele egy párkapcsolatban, mert az ilyen férfit komolytalanak, még mindig tini szinten lévőnek érzem. Jogos hogy nekem ez nem fér bele?
márc. 22. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Miért fogadtad el így őt párodnak?
márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Másnapos Sárkány ***** válasza:
53%

Értem én mire gondolsz, a félelmedet is megértem, de nem feltétlen valós. Ha a női barátai több éve meglévő, igazi barátok, akkor simán mondhat ilyeneket nekik.

Nem hinném, hogy komolytalan és tini szinten lévő lenne. Épp ellenkezőleg! Miért ne szerethetné a nő barátját és miért ne hiányozhatna neki? Feltéve ha tényleg csak ennyiről van szó, akkor inkább érzelmileg érett és meg tudja különböztetni a szeretetet a szerelemtől.

Persze nyilván nem látok bele a párod kapcsolataiba, így nem is tudom egyértelműen megmondani miről van szó. Az is lehet, hogy jogos a félelmed és többet akar a lány barátjától, de ezt neked kell tudnod, elvégre a te párod, te ismered a múltját és a jelenét.

márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Na akkor most mit szóljak én férfiként,ha nekem is mondta már ezt férfi,nős barátom ?

Nem minden a felség,vagy a társ,nehogy már körülöttetek forogjon a világ.

A párodnak is hiányozhat barát, barátnő,akiket szeret. Tipikus női kisajátító hisztidet nyomod ide. Nem tetszik,akkor szakíts - ennyi.

márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ez nem férne bele. Ha rosszul esik,közöld ezt vele. Ha nem változtat, kalap,kabát.
márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Nőként írom, hogy ez hiszti. Majd pont abbahagyja, mikor lehet, 1000 éve ismeri a női barátait, és mondja. És csak mondom, hogy a "szeretlek" nem csak a szerelem szava, hanem a szereteté is!!!!

N

márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem fér bele, de mindenki úgy csinál bohócot magából, ahogy akar. Az emberek többsége nem szokott nyáladzani a barátaival, nem írunk egymásnak ilyen üzeneteket, hogy szeretlek meg hiányzol, hanem esetleg azt írjuk, hogy jó lenne már találkozni. Ilyeneket azoknak írunk, akikből érzelmeket akarunk kiváltani.
márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jogos, nekem se férne bele. A kapcsolat elején ezt tisztázni kell, és ha ő nem tud erről lemondani, akkor el kell engedni. Jobb előbb tisztázni az ilyet
márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Soha nem fordult meg a fejemben, hogy én meg a férfi barataimnak mondogassam azt hogy szeretlek, hiányzol. Azért mert a barátaim, és a szeretlek, hiányzol szavak kizárólag a páromnak valóak.
márc. 22. 12:40
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
Ebben a kérdésben csak az a gáz, hogy egyáltalán megfordult a fejedben, hogy ki kell kérni más véleményét.
márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

"Azért mert a barátaim, és a szeretlek, hiányzol szavak kizárólag a páromnak valóak."


Szóval te a szüleidnek sem mondod, ugye? Én igen. Akkor ezek szerint szerelmes vagyok anyámba és apámba is, jó tudni. 😅


És igen, mondom a legközelebbi barátaimnak/barátnőimnek is (ergo leszbikus is vagyok...).


Az a baj, hogy sokan annyira alacsony érzelmi intelligenciával rendelkeznek, hogy nem fogják fel a "szeretlek" szónak számtalan más jelentése és aspektusa létezik, nem csak a szerelem. A szeretet nagyon sokrétű, jó lenne ezt rendbe tenni a fejekben.

márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!