Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek linkelnétek egy képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek linkelnétek egy képet olyan férfiról aki szerintetek nagyjából az átlag magyar pasi ma a társkereső korosztályból?

Figyelt kérdés
Tehát pontosabban fogalmazva nem egy "átlag pasis" képről van szó hanem kifejezetten aki ma Magyarországon a legtöbb pasit képviseli kinézetben, tehát ez lehet akár jóképű is ha ti ezt látjátok ma Magyarországon a legjellemzőbbnek!
ápr. 3. 15:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Innen is látni, hogy kinek milyen jön be kérdező. Aki nekem tetszik más szerint átlagos, vagy nem szimpatikus. Az ízlések eltérnek...
ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ne trollkodjátok szét légyszives a kérdést, NEM INCELES TÉMA, az átlagos magyar férfire vagyok kíváncsi és egy Orbán Viktoros tiktokvideó ihlette a kérdést ha már annyira számít ez.
ápr. 3. 16:09
 13/26 A kérdező kommentje:
11. De nem erről van szó! Nem arról kinek mi tetszik! Hanem arról, hogy ma Magyarországon mi a prototípus, akiből a legtöbb van, női szemmel. Az hogy ez tetsző vagy nem nem ez a kérdés. Próbáltam a kérdés kifejtésben ezt jobban megmagyarázni de úgy látszik nullára megy át és inceleztek, letojom ezt az incel témát.
ápr. 3. 16:13
 14/26 anonim ***** válasza:
78%

A salamé az én egy pár női szememmel úgy néz ki, mint egy kosztümös filmben a titokzatos betegségben szenvedő sápadt gyerek, aki kérdéses, hogy átvészeli-e a telet, és annyi lenne a megoldás a betegségére, hogy néha kimegy a szabadba játszani, és eszik egy hamburgert.


Lehet, ha 13 éves lennék, bejönne, de nem akarom ennyire lenézni magamat.

ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
22%

13


De nem érted te agyoniskolázott, hogy az emberi külső egy szubjektív megítélés?


Nincs semmiféle prototípus, mert 10 emberből a prototípusodat 3 átlag felettinek, 4 átlag alattinak, 3 pedig átlagosnak találja. Mert a külső nem objektív szempont!


Lásd a 4-es aztán a 7-es válaszát, mindkettőjük egy általuk megígélt "jó" faszit linkelt, számomra pedig mindkettő k.rvára átlagos, sőt.


Ezért írtam az első válaszomban, hogy akadjatok már le erről a külső témáról, mert nem objektív téma, de ti mégis úgy kezelitek.

ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

Google képekbe ird be parom.hu vagy randi.hu ferfiak



Es pl

[link]

ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értitek. Nem ízlésről, semmi szubjektívről nem kérdezek hanem arról a szemeddel mit látsz és ennyi. Nem kell megítélned, hogy az neked tetszik vagy nem. Például egy külföldinek csak meg akarnátok mutatni mi a magyar férfi kinézet, de ugyanígy van tipikus olasz pasi meg tipikus francia, én erre a tipikusságra vagyok kíváncsi, inkább hagyjuk is az "átlag" kifejezést mert úgy látom az inceltémára annyira ráfüggtetek, hogy már azon kívül mást nem akartok érteni.
ápr. 3. 16:50
 18/26 anonim ***** válasza:
De miért fontos ez neked?
ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Na jó mondok is példát csak nem akartam ezzel befolyásolni. Nekem azt mondták (férfiakkal beszélgettem), hogy egy tipikus magyar jellegű férfi az Kövér László arcra például. Nem azt kérdezem, hogy neked tetszik-e ez vagy nem!!! Hanem csak kíváncsi lettem volna női szemmel ez ugyanez lesz e. De sajnos az inceltémára annyira rá vagytok pörögve, olyan mániátok már hogy ezt a kérdést sem megérteni nem tudtátok de szét is csesztétek.
ápr. 3. 16:53
 20/26 anonim ***** válasza:
Engem kiokítottak (miután leírtam, hogy az átlag, tehát a többség nőben és férfiban is túlsúlyos), hogy más az átlag ember, és már a 10-es skálán az átlag. Tehát társkeresésben más.
ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!