Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek linkelnétek egy képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek linkelnétek egy képet olyan férfiról aki szerintetek nagyjából az átlag magyar pasi ma a társkereső korosztályból?

Figyelt kérdés
Tehát pontosabban fogalmazva nem egy "átlag pasis" képről van szó hanem kifejezetten aki ma Magyarországon a legtöbb pasit képviseli kinézetben, tehát ez lehet akár jóképű is ha ti ezt látjátok ma Magyarországon a legjellemzőbbnek!
ápr. 3. 15:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

én tudok neked mintát mutatni bőven. 30+-os korosztály.


Amit #16 küldött, teljesen fedi de azért itt van még pár.


általános fogazat: [link]


[link]


[link]

[link]

ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
#17 a tipikus magyarra (sajnos) nagyon jó képet küldött a #16-os 🫣 Az ilyen. Én is inkább máshol találtam meg a számításom.
ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%

#16, #21 👏

Ilyenek azok a "százak" meg "ezrek", amikből nem győz válogatni minden nő. Aztán megy a csodálkozás, hogy inkább a foglalt faszikat nézegetjük... Azok sem mind matyóhímzések, de nagyobb eséllyel találni köztük vonzót. Nem szépfiút, hanem normális, hétköznapi vonzót! Igaz, csak szexelni lehet velük, de ha már, akkor inkább velük, mint szingli férfiakkal, akikből annyi van ugyan, mint égen a csillag, de ilyenek... 🤢

ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21, vagyok, aki nem így néz ki, (remélem mind a 4 linket sikerül megnyitni) és budapesti egyedülálló 30-45 közötti férfi, az nyugodtan rám írhat! :D

35N

ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Egy kis lábjegyzet:


Az asszonyverő:


v1

[link]


v2

[link]


A "mackós alkat"


[link]


Anyámmal lakok:


[link]

ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
16-os képén a faszi maga a pózzal elárul rengeteget magáról. Mennyivel másabb lenne ülve vagy állva és ingben.
ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!