Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szinte túl jóképű pasas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szinte túl jóképű pasas hogy tudja kezelni a nőket egy idő után?

Figyelt kérdés

Osztálytársam volt, még a besavanyodott nővérem is elkezdett hebegni habogni, amikor odajött hozzánk dumálni. "micsoda palik vannak itt nálatok"

Mostanra vagy x ezer ismerőse van face-n, pár fotója alatt áradoznak a nők.

Gondolom sokszor kell elég diplomatikusan leszerelni a jelentkezőket, nem hinném, hogy visszaél a helyzettel, elég normális pali amúgy.


Gondolom rengeteg férfi nagyon irigy rá, sok nő meg a halálba kívánja, mert nem reagál a kezdeményezésre.


ápr. 5. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én a való életben qrom a nőket nem kell oda népszerű face insta profil.
ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Felnott emberbek az ilyen nem jelent gondot. Veled mi a baj, ha ezt problemanak latod?
ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

“sok nő meg a halálba kívánja, mert nem reagál a kezdeményezésre.”


Miért kívánnánk bárki halálát, csak mert nem jövünk be neki? Az ilyen szintű agresszió a férfiakra jellemző, ők lesznek nőgyűlölők, ha kövéren és rondán nem kellenek a legtöbb nőnek. A férfiakra jellemző a brutál sérülékeny ego.

ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Én általában helyes pasikkal járok. Nemigen vannak közösségin mivek az életben van ezer barátjuk es nyomulóik is.

Leginkább azt látom hogy már rühellik azokat a nőket akiknek semmilyen tartása nincs és egyből olvadnak ahogy meglátják néha "elflörtölnek" velük (szemükbe kedvesek udvariasak)ugyan, de a hátamögött leq-zzák a nőket.

Elutasítás eseten a nők nem őt kezdik szidni mocskolni zaklatni hanem engem, a párját.

Alap szlogenjük a minden nő egy k-va.

És hatalmas érték nekik az akit hódítani kell. Illetve csak ez jelent nekik Nőt. Akinek tartása van. Az meg nagyon ritka helyes pasik esetén.

ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

“ Alap szlogenjük a minden nő egy k-va.”


Te aztán értelmes férfiakkal jársz…

ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak ez lenne minden férfi legnagyobb problémája
ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

“ Alap szlogenjük a minden nő egy k-va.”



Az enyem is, ugyhogy transz-Chad vagyok :)



39F incel

ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5 de te amugy mit mondanál azokra akik nyomulnak a baráodra mikor nyilvánvaloan te is ott vagy pl.?

En kezdem meg is érteni őket hogy miért mondják ezt.

De még a házas nők se kivételek, még azok is ráállnak helyes pasikra. És házasok..

Tényleg nagyon sok nő szenny. Én ugye ezt az oldalt látom ilyen pasik mellett.

ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

#8 most miért teszel úgy, mintha csak te járnál helyes pasikkal és itt mindenki más ronda tehén lenne?🤣

Nekem volt már konkrétan modell pasim is, izmos helyes és igen, sok nő tényleg akkor is rámozdult volna, mikor a kezemet fogta. Sok a gátlástalan kva, de azt állítani, hogy minden nő az, retardáltság. Pl. én sem vagyok ilyen, foglalt pasik soha nem érdekeltek.

ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A pasik mondják nem én. Én meg kezdem meg is érteni. Ezt írtam.

És senki nem tesz úgy mintha csak ő járna helyes pasikkal.

ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!