Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért ekkora erény ha jó nővel, vagy fiatalabb nővel "jelenik meg" valahol?

Figyelt kérdés
Most úgy értem hogy akár utcán, a lényeg, hogy lássák, hogy vele milyen nő van.
ápr. 5. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Nem erény. A 30 feletti nők hajkurásszák a 16 éves tinifiúkat.
ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

dehogy előny... Senki sem válik el, nincs válás. A férj akkor is kitart a végsőkig, ha a feleség 100 kg-os malacka és már rég megöregedett. Szeretőt tart, azzal ugye nyilvánosan meg nem lehet megjelenni. De a feleséget szereti, ilyen felszínes dolgok nem érdeklik. A "lecseréli egy fiatalabbra" csak egy legenda. Ilyen emberek, akikről te írsz, azok nem léteznek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy 40plusszos ferfinal lehet nagyobb buszkeseg egy fiatal 20-25 eves ha vele jelenik meg, de ez sem gyakori igazabol.
ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 es ott miert buszkeseg?
ápr. 5. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:

nő vagyok, én csak tippelek. Egyrészt ezzel igazolja, hogy mekkora király, hiszen neki sikerült megszereznie egy jó nőt, azaz olyan kvalitásai vannak, egzisztenciája, hatalma stb, ami miatt ez sikerülhetett neki. Egy pillanat alatt elmondja, hogy ki ő, amint rájuk néznek. Egyfajta státuszszimbólum.


Másrészt a férfiak vonzódnak azokhoz a nőhöz, akik másoknak is kellenek. Versenyszellem, vadászösztön, szintén legyezgeti az egóját, alfának érzi magát stb.


A fiatalság gyakran egybefonódik a szépséggel, ez is előny egy nőnél, itt is ugyanazok az okok. Fiatalság=termékenység (evolúciós okok miatt kódolva van) Még annyi lehet, hogy így ő maga is fiatalosabbnak látszik stb.

ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4. mert azt mutatja hogy o meg nem oreg ember..
ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
A férfiaknak a nő az pont olyan státusz szimbólum, mint az autó, a ház, stb.Tehát amelyik megteheti, az mindből prémium kategóriát akar.Miért?Azért, mert a férfiak ez alapján ítélik meg egymást.
ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7, de akkor mondd már meg nekem, hogy egy jómódú férfi az miért tartja meg az elhízott, lelakott feleségét? Mert ahogy olvashatjuk sok sok hozzászóláson keresztül, kizárt, hogy a férfi elváljon. Válás maximum akkor lesz, ha fentebb írt feleség kivágja a szeretőzés miatt.
ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Státuszszimbolum, hatalmas büszkeség egyfajta trofea mintha ferrarival érkeznél valahova.
ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ezt azért nem értem, mert egy fiatal nő inkább megy a pénzre. Tehát ez nem bizonyítja azt, hogy az a férfi bármit is elért.


Ha egy Hillary Clinton féle mindent elért nőt vinne magával... az már elmondana mindent a személyiségéről. Az teljesítmény lenne.


Olyan, mintha azzal vagiznál, hogy megmásztad a Kékest, miközben ott a Mt Everest.


Úgyhogy ez náluk csak ilyen kiegészítő, mint az óra. A férfiakban nagyon erős a félelem, hogy a többi férfi lenézi.

ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!