Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak akik félre lépnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik félre lépnek?

Figyelt kérdés

Akar oromlanyhoz,jarnak akar szereto. Miert maradtok a parotok mellett?

Ettol meg szeretitek oket?


ápr. 4. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Kibicsaklik a bokájuk.
ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom megszokás. Mert otthon legalább van aki főz meg mos rájuk. A prosti ezt nem csinálja meg.
ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

A leggyakoribb okok amiért nem lépnek ki az emberek akár egy sz.r, kapcsolatból sem:

a) Anyagiak.

b) Közös gyerek.

c) A megszokás posványát is biztosabbnak vélik mint a bizonytalant.

d) Nincs vér a pucában.

ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nincs egy másik biztos pont. Hopp! A rejtély meg is van fejtve. Biztospont kell nekik. A szerető míg nem az addig is így csinálják.
ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Mert a szex csak játék és élvezet. Nem maga az élet, nem a tulajdon jele, hogy valaki az enyém vagy én az övé.

Senki nem tudja meg = senkinek nem fáj. Én élvezem, a szeretőm élvezi és ez csak a szexről, orgazmusról és lopott 3-4 óráról szól, humorral, beszélgetéssel, romantikával. Nem mindennap, nem is hetente.

Az élet otthon szép, harmónikus. Igen elválhatnék, megtehetném, megélnék ugyanilyen jól, de azzal viszont sokan sérülnének. Akkor így ezzel ahogy most van, mi is a baj?

ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

#5 az a baj, hogy hazudsz. A feleséged megbízik benned, de akiben megbízik, az nem is te vagy, hanem csak az, akinek kiadod magad. Hülyét csinálsz belőle a háta mögött.


De te ezt úgysem érted, mivel a te erkölcsi rendszered nem kényszeríti rád az empátiát.


Egyébként ha a nőd csinálná ezt veled, akkor hogy reagálnál?

ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

6.: Még jó hogy van köztünk egy ilyen messiás aki mindent átlát és tud. Szerintem itt nem kell meggyőzni se téged, se neked senkit. Viszont a kérdésre én adtam választ, ellentétben veled.

5. vagyok.

ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aki mindent átlát és tud, még nem lesz messiás. Tudod, hogy mit jelent az a szó? :)


Egyébként elismerem, nem válaszoltam abban a válaszomban a kérdésre, de egy korábbiban igen.

ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Szeretem es nem hagynam ott senkiert.

De 2-3 havonta igenylek egy ora valtozatossagot, erzem azt h az utcan egyre tobb nore tekintek szexre gondolva, amig nem uritek massal..(felsobb kategorias prostival) Utana topon vagyok az ágyban az asszonnyal is.

De szerintem akarmilyen topmodel lehetne, akkor is igy mukodnek.

ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Senkinek semmi köze ahhoz ,hogy a másik csal-e vagy sem! Az csak arra a három emberre tartozik.

Mindkét nem meg tudja magyarázni és mindig árnyaltabb a kérdés mint hogy itt két mondatban meg lehessen beszélni.


Az ilyen kérdés mindig csak sz.rkavarás.....

ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!