Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanád önmagad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanád önmagad?

Figyelt kérdés

Kizárólag a külsőd alapján, ha ellenkező nemű lennél, és elmennél magad mellett akkor vissza néznél, tetszenél önmagadnak? A belső értékeket hagyjuk, mert ott az emberek zöme szerelmes magába.


Szóval a külsőd alapján te bejönnél magadnak mint nő vagy pasi?



ápr. 5. 18:16
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
0%

Amikor magamat látom pasikban sokkal jobban szeretem azokat a barátaimat, mint akikben nem látom.

Pl volt olyan pasim aki detto ugyanolyan vékony mint én, beesett arc, vagy ha feszik neki is beesett hasa van, masiknál is hasonló de neki a szemei is ugyanazok (zöldesbarnás mindkettőnknek), jelentéktelen szőrzet, egyikunk se tetkos stb, olyan érzés valahol ezek a hasonloságok nekem mintha a valódi páromat találtam volna meg, akivel tényleg "otthon vagyok" igazi kapcsolatom van érzés van.


Amúgy ez akkora önbecsapás mint egy ház. De leírhatatlan érzés a másikban önmagam látni. Ettöl független simán kivágnak engem mint macskát ha arrol van szó.

ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
0%

*A pasik valahogy nincsenek ugy vele hogy ha önmagukat latják nőben az de jó lenne.


Nekem volt olyan is zebrán uölsre várva hogy teljesen ugy voltam feloltozve mint a mellettem levő pasi, fekete felső, világoskék bővebb lógósabb típusú nadrág, hát engem észre se vett. De nem is egy ilyen van hogy egynől látni mintha egy pár lennénk annyira passzolunk. A pasik ezekre meg vakok:(

ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
*zöldre várva
ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Van egy enyhe biszexuális hajlamom, ezért egy fokkal könnyebben nyilatkozom - szerintem bejönnék magamnak. Nem azt mondom, hogy egy pillantásra szerelembe esnék, de általában a hozzám hasonló csajok mozgatnak meg. (Vékony, sportos, magas, hosszú hajú és kicsit fiús.)


És persze félreértés ne essék, nem gondolom magam über szépnek, illetve végképp nem hiszem, hogy az én alkatom / stílusom lenne a non plus ultra, csak szubjektíven nekem tetszik.

ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
0%

Amugy genetikailag a gyerekek azért is hasonlitanak a szülőkre hogy könnyebb legyen őket szeretni, ezáltal gondoskodva legyen róluk.

Mert ha az emberek önmagukat látják viszont, az pozitív kötődést vált ki.


De erre is érzelmi intelligensek képesek csak. Mások nem.

ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
78%

"Amugy genetikailag a gyerekek azért is hasonlitanak a szülőkre hogy könnyebb legyen őket szeretni, ezáltal gondoskodva legyen róluk."


Huh? :D

DNS? Gének? Öröklődés?

ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

Ami miatt esetleg tetszenék magamnak ha őszinte vagyok az az, hogy nem sminkelek csak különleges alkalmakra és ízlésesen öltözködöm, a hajam nem festem és ápolt. De azzal is tisztában vagyok, hogy valaki igényli hogy a baratnoje mindig szuper csinos legyen. Én nemhiszem hogy ilyen lennék férfiként. A másik a törékeny testalkatom ami talán tetszene, viszont a melleim nagyon kicsik, lehet ez kicsi mínusz lenne..viszont itt már a belso tulajdonsagokat is figyelembe venném, ugyanis ha annyira megfogna valaki, nem hiszem hogy torodnek vele.

De sok minden magamon azért tetszene elméletben mert valójában ez a stílus tetszik nőként. Ha férfi lennék, fene tudja.

ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Az normális hogy én még a tükörben sem szeretem magam látni, annyira taszítónak találom magam? Pedig 12 éve házas vagyok, van gyerekünk is.
ápr. 5. 18:42
 9/51 anonim ***** válasza:
62%

7-es vagyok, hidd el, sokan vagyunk így. Még az általunk tökéletes nőnek is vannak olyan "hibái" amikkel nincs kibékülve és mi észre sem vennénk lehet hogy. Felszínes, de az edzés, tánc esetleg jóga nagyon sok önbizalmat tud adni. Még ha egyből nincs is látszata ennek vagy annak, a tevékenység maga dob az ember önbizalmán. Foglalkozz magaddal és csinálj olyan dolgokat amiktől értékesebbnek gondolod magad.

Lehet rossz helyen tapogatózom, de szerintem mindenképp jót tenne ha kicsit kimozdulnál a komfortzónádból.

ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
0%
6 ogen megvan a dns gének öröklődés. Annak okáról írtam.
ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!