Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanád önmagad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanád önmagad?

Figyelt kérdés

Kizárólag a külsőd alapján, ha ellenkező nemű lennél, és elmennél magad mellett akkor vissza néznél, tetszenél önmagadnak? A belső értékeket hagyjuk, mert ott az emberek zöme szerelmes magába.


Szóval a külsőd alapján te bejönnél magadnak mint nő vagy pasi?



ápr. 5. 18:16
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
62%

Te mindig kettessével írod a kommenteket, nyomikám? XDD


A KINÉZETRŐL beszéltél, én pedig a KINÉZETRE reflektáltam. Ne hozd ide a szagokat, mert szó sem volt róluk. Végig a KÜLSŐRŐL, ismétlem, a KÜLSŐRŐL beszéltünk. Felfogtad végre?

ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg honan tudja a madár hogy ő madár ha még nem látta magát tükörben se? Ezek csodálkoznak hogy jé nézd má ki kelt ki a tojásbó'
ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
81%
Oké, felfogtam, trollkodsz. Abbahagyhatod...
ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%

41 igen kulsoleg is hasonlit a szulőre az utod hogy kiváltsa megjobban a kötődést. Embereknél kulső alapján is van szelektálás!


Mivel a kulső is nagyban árulkodik egészségrol. Az emberek szemmel.is tájékozodnak nem csak szaglással. Mik vannak?

ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
74%
Ezen a ponton egyszerűen dehonesztáló veled vitatkozni. Szia.
ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

36 os komment.

Köszönöm hogy elköszönsz.

ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%

Hallottál már olyat apádtól mikor büszkén mondja hogy rám hasonlít!;) vagy mikor kisgyerekre azt mondják, én is ilyen voltam:)


Szeretet kötődés.

Lehet nekd ismeretlen. Pedig tipikus.


A hasonlóság ezt is kiváltja. A dns rendszernek ez is célja. Mert a gyerekek élete függésben van tőlük.

ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Kizárt, értékelhetetlen vagyok alapból.
ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Már nagyon elment a kérdésem lényege! A lényeg annyi, hogy te magad tartod-e annyira jónak, hogy a férfiak/nők helyébe választanád-e önmagad?
ápr. 6. 10:40
 50/51 anonim ***** válasza:

Jó kis kérdés....

Ha belenézek a tükörbe férfiként nem tetszik a látvány, kissé kopaszodó erősen őszülő haj, erős vonások, nem egy vonzó arcot látok. A fizikai állapotomra nagyon figyelek, ha csak a testet nézem fej nélkül simán lehetnék 25 éves, pedig 47 taposom.

Idáig 2 olyan nővel találkoztam az életben akik azt mondták, hogy jóképűnek tartanak, szerencsém van, hogy találkozhattam velük és helyreállították a megtépázott önbizalmamat. Nekem bőven elég ha a partneremnek tetszem, nem akarok senkivel sem versenyezni, a többiek véleménye igazából nem érdekel.

ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!