Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen benyomást kelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen benyomást kelt bennetek egy igényes, divatosan öltözködő, de kimondottan csúnya férfi?

Figyelt kérdés
Jár edzeni, izmos, a haja igényesen meg van nyírva, divatos-márkás cuccokba öltözik (Nike cipő, Levis póló, bőrdzseki stb.), tehát látszik hogy ad magára, viszont a feje ronda, aránytalanul hosszú, nagy a homloka, vékony az ajka, csúnya a tekintete stb.
ápr. 6. 06:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban nem kelt semmilyen benyomást. Gondolom tudja valamivel ellensúlyozni a kinézetét, ami csak egy dolog. Mi az, hogy csúnya a tekintete???
ápr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában észre se veszem a pasikat. Csak ha vki elkezd rám figyelni, hozzám szól velem foglalkozik, akkor nézek a pasikra egyáltalán, es összeáll pillanatok alatt hogy tetszik e vagy nem.


Amugy ilyen utcai random embereket nem is figyelek kb azt se tudom ki megy el mellettem az utcán, ki áll mellettem a zebrán stb

ápr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
Szánalmas, nevetséges. Erőlködik szerencsétlen, mert bevette azt a kamudumát, hogy ha "ad magára", "igényes", azzal kompenzálhatja a rondaságát. Nyilván nem. Ha én ezt ronda (ugyanígy főleg arcra/fejre) nőként belátom, és nem csinálok bohócot magamból kínos próbálkozással, akkor egy férfi, akinek elvileg jobb a logikája, racionálisabb, miért nem? 🤔
ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanaz, mint a #2, annyi, hogy egy volt gimis osztálytársam hasonló. Nem szép a feje, de a közösségi médiákban látni, hogy mindig öltönyben van, osztálytalálkozóra is nagyon kifente magát, tényleg jó frizura, próbálkozik arcszőrzettel, hátha, de hát szép ettől nem lett. Amúgy határozottan pozitív emiatt a benyomásom róla, egyrészt mert próbálkozik, odateszi magát, másrészt meg mert nem adja fel, nem süpped depibe és jár szakadt, mosatlan ruhákban, mondván, hogy "úgyismindegy". Nem mindegy. Én szurkolok neki, hogy sikerrel járjon a párkeresés terén is :)
ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy ronda vki, szeretheti a szépet, vagy ássa el magát? Lehet, csak szerinted ronda. Jól teszi, hogy ad magára.
ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Semmilyet. Nálam alap hogy a férfinek legyen szép arca. Nem a drága kacatokkal lesz vonzó.
ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy legalább ad magára.
ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

nem értem a sok lehúzó kommentet. Igényes, vonzó jól öltözött nőként nagyon is értékelem ezt. Volt régebben egy tényleg nagyon előnytelen külsejű férfi ismerősöm, mondtam neki, hogy el sem tudja képzelni, hogy mennyit dobhatna a kinézetén egy frizurával, öltözködéssel, na és persze egy ápolt fogsorral. Én az ilyesmit egyből kiszúrom és észreveszem, ha valaki igényes. És nekem tetszettek már, sőt szerelmes is voltam konkrétan 2 ilyen pasiba is.

Szóval nálam igenis jó benyomást keltene.

Ha alapból ilyen fejjel vagy megáldva ez a maximum amit kihozhatsz magadból és ezt meg is kell tenni. Nagyon fel tudok nézni arra, aki igenis beleteszi a munkát és nem siránkozik azon, hogy ronda, és nem kell senkinek, hanem megteszi amit lehet.

ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os, én meg pont fordítva látom. Egy férfinak nem kell szépnek lennie. Adjon magára. Engem sose érdekelt a férfi feje, én a testét nézem, meg úgy az összképet. Ha sportol, ad magára, fodrász, fogorvos stb. azzal megtett mindent, amit lehet. Hogy szép vagy csúnya, arról nem tehet, az ellen többet nagyon nem is tud tenni.

A márkás ruhák viszont nem érdekelnek, főleg, ha vastagon virít rajta a felirat, az elég gáz. Kevésbé drága ruhákban is lehet jól öltözött valaki, stílusos nem a márkától lesz.

Külsőre ennyi, de nálam pont ugyanennyit számít a belső is. Legyen talpraesett, tudjon önállóan megoldásokat, döntéseket hozni, meg persze az emberi tulajdonságai pozitívak legyenek.

ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ha magától nem megy a belátás, sokat segít neki egy kis idő vidéken 🙂 Itt nem szívbajosak az emberek, simán az arcába mondják, hogy egy nyomorult hiába "kerázza ki magát" 😄 Egy jó nőn vagy pasin másképp hatnak ezek, ő csinálja nyugodtan, de csúfként ebből bohóc hatás lesz.
ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!