Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon le vagyok maradva másokhoz képest?

Figyelt kérdés
Már én érzem magam kellemetlenül, mikor itt vagyok 33 évesen, és másoknak meg már a húszas éveikben házasságban élnek, és saját családjuk, gyerekeik vannak. Hozzájuk képest én meg még mindig úgy élek, mint egy tini. Legszívesebben elbújnék, amiért így lemaradtam, és nem értem el semmit.
ápr. 7. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Előtted az élet. Nem maradtál le semmiről.
ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy lemaradva.

Gondolj bele, hogy mennyi ember együtt van úgy, hogy nem szeretik egymást, megcsalja az egyik a másikat, megveri és hasonlók.

ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Basszus, én nem tudtam, hogy ez egy verseny?!
ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azokat is irigyeld, akik a te korodban már elváltak és egyedül nevelik a gyerekeiket.


mit csinálj? Szedj össze egy párt és csinálj neki/csináltass vele magadnak gyereket. nem egy atomfizika.

ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem gondolnám, hogy lemaradtál volna bármiről.


Tarts nyitva a szemed, a szerelem bármikor bekopogtathat, de csak azért ne jöjj össze valakivel, hogy ne legyél egyedül!


Ne hasonlítsd magad másokhoz, a közösségi oldalak világa gyakran csalóka.


Sok rossz kapcsolat létezhet, amiről te nem is tudsz, mert a külvilág felé mindenki a szépet mutatja.

ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj!


Tudod akkor jön mikor nem számítasz rá...


Lehet, hogy még 20 év de meglásd jönni fog

ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha úgy érzed nem értél el semmit, akkor sürgősen változtass a mindennapjaidon és tedd rendbe az életed. Ha minden szabadidődben otthon kockulsz, semmi se fog változni!
ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!