Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted férfiatlan, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted férfiatlan, ha egy pasi nem vezet?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szólt be, mert a barátomnak nincs jogsija. Szerinte ez férfiatlan, gáznak tartja, hogy egy pasi az anyósülésen ül. Őszintén szólva elég baromságnak tartom, sosem merült fel bennem, hogy gáz lenne, hogy nálunk én (a nő) vezetek. Egyébként is nagyon introvertált a barátom, itthonról dolgozik, belvárosban élünk, ahol szinte minden sétatávolságra van, de ha falusiak lennénk se zavarna ez a dolog. Olyan csúnyán beszélt róla ez a "barátnő", hogy nekem esett rosszul, vita is lett a vége. Ennyi erővel akkor azok a nők, akik vezetnek meg nem nőiesek, hisz nekik az anyósülésen a "helyük".

Neked mi erről a véleményed?


ápr. 7. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%
Eléggé az.
ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A férjem is így gondolta, és igazából én is.
ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Engem zavarna. Nem ettől férfi valaki, de nekem nem tetszene.
ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És ha már annyit vezettem hogy a tököm ki van vele?
ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg New York-i lakos nem tanul meg vezetni egész életében.
ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem férfiatlan... elég egybites falusi gondolkozásnak tartom az ilyet.
ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!