Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted férfiatlan, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted férfiatlan, ha egy pasi nem vezet?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szólt be, mert a barátomnak nincs jogsija. Szerinte ez férfiatlan, gáznak tartja, hogy egy pasi az anyósülésen ül. Őszintén szólva elég baromságnak tartom, sosem merült fel bennem, hogy gáz lenne, hogy nálunk én (a nő) vezetek. Egyébként is nagyon introvertált a barátom, itthonról dolgozik, belvárosban élünk, ahol szinte minden sétatávolságra van, de ha falusiak lennénk se zavarna ez a dolog. Olyan csúnyán beszélt róla ez a "barátnő", hogy nekem esett rosszul, vita is lett a vége. Ennyi erővel akkor azok a nők, akik vezetnek meg nem nőiesek, hisz nekik az anyósülésen a "helyük".

Neked mi erről a véleményed?


ápr. 7. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd egy idióta, de komolyan.

Most akkor szerinte az a nő aki nem tud főzni az nem nő? Vagy csak a férfiakra hegyezi ki az előítéleteit? Nem lehet véletlenül, hogy tetszik neki a barátod, irigy rád és kavarja a kakit?

ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Zalaegerszegi a lány?


Amióta itt vagyok, nem egy embertől kaptam meg, hogy kocsi nélkül életképtelen leszek.

3 éve biciklivel járok dolgozni és köszönöm szépen, de még élek.


De jellemzően férfiaknál tapasztaltam ez a fajta beszólás.

ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy autónak nincs köze a férfiassághoz.
ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy jogosítvány nem árt ha van, de abban semmi ciki nincs, ha a nő vezet, mert nekik így kényelmesebb, csak mondjuk ha épp mentek 300 kilóméterre valahova és te esetleg rosszul leszel, de csak épp annyira, hogy ne tudj vezetni (mondjuk iszonyú migrén, megjön és nagyon fáj, megfájdul a fogad vagy akármi ami rontja a koncentrációt), akkor jobb, ha át tudja venni a másik a kormányt, nem pedig le kell állni vagy szenvedve vezetni, balesetet kockáztatva.

De azzal nem látok gondot, hogy alapesetben ő inkább ücsörög az anyósülésen, ha te meg szívesen vezetsz.

ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Mindegy hogy férfi vahy nő az illető, akkor is gáz.
ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte ez férfiatlan, gáznak tartja, hogy egy pasi az anyósülésen ül. "


Inkább az a gáz, aki így gondolja.

ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

vezettem én már annyit barátom sz.pj.on más én meg ülök mellette iszom a sört az a legjobb

kamionsofőr 35f

ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem férfiatlan. Nem ettől lesz valaki férfi. Ez hasonló, mint akik szerint a kondizástól lesz valaki férfi. Nem! Mindenki a saját hobbijában, szakmájában jeleskedjen, érjen el eredményeket, alakítsa a legjobban az életét, attól lesz igazi férfi!
ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol a nőnek már volt autója is, de nekem még nem. Őt nem zavarta egyáltalán, sose hozta fel, sose kérdezte.


Sztem nem gáz.... ki-ki eldönti, szeretne-e vezetni, v nem.

ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudok mondani olyan eredményes híres, boldog embert, aki igazi férfi és nem igazán tud vezetni.
ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!