Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIÉRT megy el a párod nélküled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT megy el a párod nélküled bulizni???!

Figyelt kérdés
ápr. 7. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Sok volt a TikTok?
ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem a párod. Keresgél.
ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne mehetne? Bulizni megy nem nászútra. Én is elmegyek néha nélküle ő is, szép lenne ha ezen veszekednénk.
ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem pasizni megyek, hanem táncolni, kikapcsolódni, barátnőkkel jól érezni magam.

Kicsit ufo-nak érzem a kérdezőt, hogy ezt megkérdezte.

ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Mert nem vagyunk összenőve. Egészséges kapcsolatba ez belefér. Bízom benne. Nyugodtan szórakozza ki magát akkor is, ha nekem nem alkalmas. Mikor együtt megyünk, akkor is táncolunk másokkal is. Pont ugyanaz van akkor is, ha ott a másik meg akkor is, ha nem.


Nem is minden eseményre vagyunk együtt hivatalosak, ez nem szabadna, hogy akadályozza a másikat.

ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

4# Aha persze, aztán hazamész a PHÁÁRODHOZ és magyarázkodsz hogy ÉN ESKHÜSZHÖM HOGY NEM ADTAM meg egy srácnak sem az elérhetőségemet!! 🤥🤥🤥 /vicc ha valaki nem értené mert nem TT függő.


Nem tudom amúgy, sosem izgatott, ha nélkülem megy. Ha meg akar csalni azt megteheti bármikor, bárhol, és valószínűleg úgyis megtudom előbb-utóbb, ha valaki megcsalós típus, az megtalálja az alkalmat bulika nélkül is, aki meg hűséges, azelőtt vergődhet pucéran a legjobb pasi/csaj is, le fogja kopatni.

ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom piálni a haverokkal. Nem szokott amúgy, de felőlem mehetne. Ha meg akar csalni, akkor buli nélkül is megcsal. Ha hűséges, akkor meg nincs mitől félnem.
ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés azért lett feltéve, hogy mindenki le lehessen pontozva :D
ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, de MIÉRT vagytok tehetségtelenek??

Amikor a PHÁROD

ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarok vele menni.
ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!