Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő mehet bulizni nélkülem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mehet bulizni nélkülem, de én nem? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés
a pasim el akart menni bulizni amikor nem voltunk egy városban, persze nem tetszett nekem az ötlet de mondtam neki, hogy rendben menjen csak,de viszont akkor én is szeretnék elmenni valahova a bnőimmel, mert nem akarok otthon szomorkodni. erre azt mondta hogy én nem mehetek, mert ez úgy jön le, hogy csak azért akarok elmenni hogy visszavágjak neki, mert amúgy nem szoktam eljárni.ja és hogy ha fiúk mennek valahova éjszaka az oké, de ha csajok akkor azok qrvák.
2018. okt. 26. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
"Akkor már nézem is a rosszlányokon az átlag tárifát, hátha összejön az este egy kis kereset kiegészítés.
2018. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Én mentem:D Velem is próbált keménykedni az illető, aztán amikor látta, hogy nem gyerebe az előadása nálam, akkor váltott (én meg vigyorogtam magamban)Aztán a vége az lett, hogy szállított oda, hogy megnézze a felhozatalt:DD


Jó móka volt:D Reggel az első dolga volt felhívni, hogy mizujs?:DD Jó pár hónapig nem is ment sehová:D

2018. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem lennék vele egy percig se ha korlátoz és bezár miközben ő kitudja mit művel az "éjszakában" mert férfiként joga van hozzá.. De a buta nők a maguk kárán tanulnak sajnos..

58N

2018. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Azt,hogyha nem változtat a felfogásán és korlátoz továbbra is,akkor mehet Isten hírével!
2018. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Mi az, hogy nem enged el? Nem vagy kiskorú, ő nem az apád. Nem vagy a tulajdona.

Én abban a pillanatban rúgnám ki, mihelyst ilyet kiejt a száján!

2018. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Elnennek bulizni. A qvas beszolasa miatt valszeg szakitanek is. Mi az, hofy neki szabad, neked nem? Ez mi az, hogy kijelenti, hogy nem mehetsz.


Remelem, mar elindultal 😊

2018. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, ha egy párkapcsolatban vannak csajos/pasis esték. De csakis akkor, ha mindkét fél mehet!

Nálunk is van, maximálisan megbízunk egymásban, sose mondta, hogy ne menjek, mert nő vagyok.

Persze utólag ő mindig érdeklődik, hogy mi volt, én meg nem szoktam, mert a söreikre nem vagyok féltékeny. 😜

2018. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Es meg a pasid?😅 dobd ki a fasba.
2018. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen megszólalás után mindenképp elmennék bulizni, nehogy úgy gondolja, hogy ezt megteheti. Ha másnap meg emiatt balhézik, akkor kitenném a szűrét
2018. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Még időbe rakd ki ne várd meg mig bántalmazni fog mert a k.vák dolgoznak munkahelyen,hordanak szoknyát nyáron fürdőruhát,fésülködnek,fürödnek másoknak.. Éltem ilyennel,ez a mondat csak a kezdet..
2018. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!