Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-50 közötti, esetleg 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 közötti, esetleg 50 feletti nők! A párotok kedvéért felvennétek a strandon tanga bikinit, vagy egyrészes tangás fürdőruhát?

Figyelt kérdés

Bevállalnátok ennyi idősen is, ha korábban mondjuk soha nem hordtatok ilyen fürdőruhákat? Ha igen, a kettő közül melyiket vennétek fel inkább?

Ha lehet, életkort is írjatok.



ápr. 8. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
42 vagyok, féltangát szoktam hordani, nekem az kényelmesebb, így ha tangát akarna, azt is felvenném. Imádja a hátsóm, idegenek véleményére meg nem adok. Igaz, szerencsére megtehetem, mert nem lóg semmim, 46 kiló vagyok, maga a korom pedig nem érdekel.
ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ja, egyrészeset SOSE hordok! #1 vagyok
ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
53 kg vagyok, 47 éves, de nem. Látok csinos korombeli nőket tangában, nem sokat, de előfordul. Róluk is azt gondolom, hogy ennek a korosztálynak már nem kéne nyilvánosan a pucér sggét mutogatni. Ez maradjon a 20 évesek privilégiuma.
ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A boldogság nem létezik ***** válasza:
18%
Inkább ne, a többi ember kedvéért... Lehet annak szép az ember, aki bele van zúgva, de a többieknek ez optikai csalódás!
ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Sosem tennék ilyet, mert szerintem csak kb testépítő alakon mutat jól nyilvánosan, akinek nincs tökéletes feneke azon röhejes. Maradjon a ruha alatt meg a hálószobában, én azt gondolom.
ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Aki ilyet kér(ne) a párjától, az alapból szint alatti számomra.
ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
A nőm 49. Olyan teste van, hogy a kiscsajok sárgulnak vagy őszintén csodálják amikor meglátják a strandon. Brutál büszke vagyok rá, egy istennő. A bőrére is mindig vigyázott, simán odaver huszonéves lányoknak is. Amikor olyan kedve van tangázik de jobbára visszafogottabb, nem szereti annyira a színpadot. Ha kettesben vagyunk a parton vagy szűk társaságban, akkor szokta kimaxolni. Nem lehet megszokni, imádom.
ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen fürdőruhát nem vennék fel, senki kedvéért sem.
ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem szeretem a tangát, alsóneműben sem. Szerintem kényelmetlen.
ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem jár strandra a párom. Így a saját privilégiumom, hogy tanga, monokinizek vagy zsákot húzok magamra.
ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!