Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként mennyit költesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mennyit költesz a parodra havonta?

Figyelt kérdés
Sziasztok, akik nem hazasok es nem kozos kasszan vannak azoktol kerdezem, hogy mennyit koltenek havonta a baratnojukre? Kort es nemeteket irjatok kerlek.
ápr. 8. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Éttermezésekre nagyon sok megy, nélküle havi 2-3 alkalommal ennék egy gyors tálat, de így havi 60-90k simán elmegy éttermekre.

Hozzáteszem, neki ez ilyen hobbi, még ha picit sekélyes is, szeret új dolgokat kipróbálni +külföldi és gyakran megyünk hozzá kapcsolódó nemzetközi helyekre.


Ezen felül néha veszek virágot vagy ami apróságot, az mondjuk havi 5-10k

ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Az elmúlt 10 év során a barátnőimre összességében kb. 100 000 Ft-ot költöttem, ennél többet nem.


Egy igazi férfi nem költ a nőkre. Épp ellenkezőleg, mivel a nők mivel szinte vallásos áhítattal imádják, ezért ők költenek rá.

ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
14%
Normál esetben, amennyit a másik költ rád + 10%.
ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem szeretnek sokat, többségében szeretik olcsón megúszni a barátnő témát.


Nevezd át támogatói kapcsolatra és már nyílik is a pénzcsap.

ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
0
ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4, igazabol azert kerdeztem, mert az en baratom ugy kb havonta max 10-20k költ ram. Es szinte feszengek es rosszul vagyok, mert néha megemliti, hogy bezzeg en nem hivtam még meg őt pl mozira. (En is veszek neki neha valamit pl vasarlasnal, ha max 2-3k ertekben vasarolt azt mondom kifizetem helyette vagy alapból veszek neki is olyat amit szeret, megkerdezem mit ker stb)

De amikor heti 1x elmegyünk valahova es kikér nekem 1200 huf-os italt akkor valóban nem erzem, hogy na nekem is meg kellene őt hívni. Mert nekem imponál es őt ferfiasabbnak latom attol, hogy ennyit kifizet nekem vagy meghiv ezekre es noitlennek tartanam, ha nekem kellene kifizetni ezt a heti egy programot.


Szoval erdekel mas ferfi mennyit kolt es mennyire erzi ezt tehernek vagy olyan dolgoknak, hogy akkor a nő is tegyen bele pont ennyit.

ápr. 8. 12:40
 7/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

6.


Ő 10-20k-t rád... Hát, nem túl sok. És te mennyit rá? Ha ennél kevesebbet, akkor nem igazán jogos a morgás.

ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Miért abban látod a nőiességedet, hogy fukar vagy? Nőként kérdezem. Egyáltalán mi köze a férfiassághoz a pénznek?


Gazdag családod van vagy pont szegény? Akkor bszódnak el így a dolgok fejben, ha valami szélsőség vagy.

ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Havi 800k forint korul. Megtehetem, cserébe top a párom
ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod már el moziba 1x? Lehet úgy érzi egyoldalú a dolog és csak ki akarod használni.

Vagy ne hívjátok meg egymást semmire, mindenki fizessen magának.

ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!