Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem irigylitek néha(nőként és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem irigylitek néha(nőként és férfiként is)a gold diggereket, akiknek tényleg bejött és már el is vették őket, gyerek is van? Nem ez a legegyszerűbb életforma?

Figyelt kérdés

Ugye eleve csak egy szűk réteg képes rá, a szebb nők, bár én azért sok kivételt látok, az meg inkább érdekes számomra…


Ha szerencséd van es szebb vagy az átlagnál, akkor csak simán elmész egy buliba es ott találhatsz magadnak egy férfit, utána csak kapcsolatban kell lenned vele es szexelned ami mindekinek megy…

Nem kell aggódnod a pénz miatt ami a mozgatórugója az életnek.



Nem incel vagyok és nem provokatív a kérdés, hanem tényleg érdekel mit gondolnak mások mert bennem sok a kérdés és szomorúság emiatt.


Olyan lány vagyok akinek lett volna erre elég sok lehetősége, de sosem tudtam belemenni, mert egyrészt lenéztem ezt, másrészt sajnos nincs hozzá gyomrom(mert valljuk be, rendkívül kevés a Brad pitt féle pasi aki gazdag is.)


A szebb lány ismerőseim szó szerint 95 százaléka gold digger

Volt olyan lány akivel együtt nyaraltam sok éve, 20 éves korában összejött egy pocakos 50 körüli férfivel, azóta már gyerekük is van, 6 éve együtt vannak, soha nem dolgozott egy percet sem, nem kell aggódnia semmiért már mert ott a gyerek.

Már tiniként is leakaszott egy egy 40 körüli nem helyes férfit es kb egy évig vele volt, aztán közvetlenül jött ez a pasi akinek szült.


Ahogy mondtam nekem lenne erre lehetőségem de mindig visszatartott valami, meg sajnos nem vagyok képes akárkivel lefeküdni…

Magamtól soha nem fogok gazdag lenni, mert nem származom jó családból, az egyetemet elkezdtem munka mellett, de elég gyenge fizikumu vagyok, mind érzelmileg mind fizikailag es nem sikerült befejezni(egyelőre)


Szóval a végső kérdésem hogy ti rosszul éreznétek magatokat amiatt ha lenne lehetőségetek a munka nélküli luxusra de mégsem kaphatnátok ezt meg?


jan. 20. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit irigyeljek azon,hogy valaki prostikent éli az életét és egy olyan pasinak teszi szét a lábát, akit a háta közepére sem kíván?
jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Ezek alapján te is goldigger vagy, csak nem vagy hozzá elég szép, érdekes, vonzó...
jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Laylah ***** válasza:
100%
Nem, nem irigylem egyáltalán. Egyrészt nem tárgyiasítom magam mevehetővé, másrészt ha lenne rá lehetőségem, akkor sem élnék vele. Egyszer ennek a "tündérmesének" is vége szakad, elvégre a gazdag férfiak nem szoktak csak úgy, házassági szerződés nélkül házasodni, szóval ha megun és talál fiatalabbat, szebbet, akkor viszlát, és hidd el, nem fogsz a fele királysággal távozni. Ugyanott találod magad, ahonnan indultál kb., csak mellé van egy gyereked és kapsz gyerektartást utána. De legalább elment 10-20 év az életedből úgy, hogy egy forintot nem kerestél magadnak.
jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sose irigyeltem őket egy percig sem. A személyiségemből adódóan számomra a függetlenség az egyik legnagyobb érték az életben. Ennek az alapja pedig az anyagi függetlenség.. ha egy másik emberen múlna a megélhetésem, nem tudnék tükörbe nézni. Gyereket nem akarok soha és nem vágyom csilivili luxusra, csak kényelmes életre - ezt pedig megteremtettem magamnak.
jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lett volna többször is ilyenre lehetőség, de fúj. Inkább járok össze szexelni jó pasikkal és tartom el magam, minthogy valami rondával legyek, aki ugyan pénzel, de hányni tudnék tőle. Gyereket nevelni meg mióta egyszerűbb a munkánál? Van egy kényelmes irodai melóm heti 3 home office-szal, rugalmas munkaidővel, végigszenvedni egy terhességet és életben tartani egy babát százszor nehezebb ennél. Kicsit sem irigylem ezeket a nőket, ha irigyelném, akkor én is ezt csinálnám.
jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigylem, ugyanis nem függnék senkitől.

N 31

jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, olyat aki 20on pár évesen egy 50 éves vénemberrel van, olyat nem irigylek, erre nekem is lenne lehetőségem.

Azt irigylem aki talált magának olyan férfit akit tényleg szeret is, vonzódik, ragaszkodik hozzá és a tenyerén hordozza (még anyagilag is).

Én eddig csak a csórókba voltam szerelmes. 🤦🏼‍♀️

jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

én őszintén megmondom irigylem, és kérem a receptet!


a szomszédom egy kb. 30+ nő. vitathatatlanul átlagon felüli kinézete van (műtött orr, mell) amit azért elérni ennyi pénz mellett nem művészet..

a férje nagyon helyes, egy 28 éves külföldi sportoló.

nagy lakás, meseszép új autók, neki designer ruhák

.......egyszer bekopogtam hozzájuk valamiért, egy atlétában volt és egy hot naciban most hogy kint -1 fok.. tippre kb. 30 fokra fűtik fel a lakást..


aki azt mondja, hogy nem irigyli, az szimplán magának is hazudik

jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt irigylem akié a pénz 😅

30 fok...hát nem az én emberem lenne.

N 31

jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 sajnálom azokat, akik még abban a lelki állapotban vannak, hogy a materialista javak és a mű csöcsök jelentik nekik a (képzelt) boldogságot. Őszinte, szerelemre alapuló kapcsolat lehet…
jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!