Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfi szemszogbol ez miert jo? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi szemszogbol ez miert jo? L

Figyelt kérdés

Nehany pasinak miert olyan fontos vagy jo, hogy elvihesse a lanyt az autojaval haza, vagy elhozhassa?

Ket ferfi munkatarsam is ajanlgatta, hogy felvesz munka elott es behoz, vagy munka utan hazavisz. (Nem lakunk egymashoz kozel, szoval nem esik utba)


ápr. 8. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
p.nci kell nekik játsszák a jófiút
ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is ajánlották már fel nők ezt. Ugyanazért gondolom, amiért ők is felajánlották. Nem kellene általánosítani.
ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Azért csináljuk, hogy ti nők tudjatok kombinálni!
ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Dugni akarnak.

Egyszer belementem hogy hazavigyenek, mert annyira erőltette a munkatársam (15-20 évvel idősebb, családapa, "mintaapa" aki nem nyomult rám addig soha) mások előtt, és azok is engem szóltak le hogy miért nem akarom. Micsoda beképzelt vagyok. Ciki volt, engedtem a nyomásnak..

Kb 2 perc autózás után már taperot volna. Életem leghosszabb útja volt.

Azóta inkább elküldöm a q anyjába azt aki rámenősen hazavinne. Lehet vannak jó szándékúak is, de már nem tudok bízni benne.

ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Dugni akarnak.
ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert így nem kell semmit beleadni az udvarlasba meghívni kajálni vagy moziba, a kocsi meg kéznél van, aztbhiszik ingyen p.nát kapnak mert a nő majd elájul egy kocaitól vagy csak annyitól hogy vki hazaviszi.

Olcsó könnyű könnyen hülyíthető nőkre mennek energiabefektetés nélkül.


A kocsival nagyon előzékeny az összes.

ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Semmit sem adnak csak úgy kedvességből ingyen.
ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert kedvesek, már az is baj?
ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3%
Legalább jó kocsijuk vagy? Kb. 10 milliós?
ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!