Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmúlt az érzelem a vonzalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt az érzelem a vonzalom is elfog az adott személy iránt? Vagy a vonzalom megmaradhat?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik ha nem ideálizálod a múltat, őt, az érzést magadban, ergó teljesen el kell engedni.
ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szerelem meg fog fakulni egy kapcsolatban.(Tisztelet a kivételnek!)

Tiszteletté fog átalakulni ha egy életet jól le tudtatok egymás mellett élni.

ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában a fordítottja hamarabb van.
ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha fizikailag nem vonz kulsoleg akkor szerelem nelkul soha nem fog.
ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs szerelem csak zobbet erzek van meg vonzalom
ápr. 15. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.


A fiú, akibe szerelmes voltam 8 évesen, már családja van, mégis nézegetem a képeit ha szembe jön, még mindig nagyon helyesnek találom és valamit megmozdít bennem.


Volt egy fiú barátom, akit nagyon helyesnek tartottam... Mindig össze akart velem jönni, de én nem éreztem iránta semmit, viszont kialakult egy hihetetlen jó szexkapcsolat köztünk. Mai napig lefeküdnék vele, bár sosem éreztem szerelmet.


Viszont volt egy hosszú kapcsolatom (6 év) egy olyan pasival aki nagyon nem az esetem, nem is volt jó a szex, viszont úgy éreztem szerelmes vagyok. Most, hogy ez elmúlt, bottal sem nyúlnék hozzá. Talán egyszer volt olyan álmom, hogy szexeltünk, de úgy ébredtem fel mint aki a világ legdurvább rémálmát élné meg...


Szóval nálam abszolút igaz, hogy a szerelem mulandó, de a fizikai vonzalom valahogy megmarad.

ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!