Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az esélye annak hogy 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az esélye annak hogy 50 évesen egy 20 éves lány nem a pénzemért szeret?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 04:47
A kérdező szavazást indított:
0%
9%
18%
27%
38%
52%
63%
72%
81%
100%
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez csak egy apakomplexusos lánnyal fordulhat elő.Ugyanis ilyen irtózatos korkülönbséget - ha nem pénz - akkor más nem indokolhat.

Ötvenes férfi vagyok,de ilyen fiatallal az utcán nem sétálnék végig,mert nem akarnám kompromittálni.

Persze ez csak egy magánvélemény.

ápr. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
csodálom hogy nem 69%ot írtál...
ápr. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából elszúrtam a százalékokat, tízet kellett volna 11 részre osztani és nem vagyok matematikus
ápr. 13. 05:50
 4/12 anonim válasza:
100%
Én nagyon szerettem valakit, aki 27 évvel volt több. Nem volt gazdag. Szeretett utazni. Összeházasodtunk. Nem jöttünk ki jól. Mindketten irányító típusúak voltunk. Keveset szexelt. Ez volt a fő válóok. 7evig voltunk együtt. A mai napig tisztelem
ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
33 éves férfi vagyok,de őszintén mondom,hogy én már nem jönnék össze egy 20 éves lánnyal.
ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagy az esélye, vagy tényleg már nem is apa, hanem nagypapakomplexusa van.
ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

még mindig jobb, mintha hülyegyerek-komplexusa lenne.


Valószínű elege van a gamer, reggeltől estig recskázó, nincstelen ficsúrokból, akik megfelelési kényszerben szenvednek folyamatosan.

ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Egyetértek a 7-el. A kérdés viszont, sok pénzed van? Akkor lehet, hogy azért akar téged.

Lehet, hogy van egy kis apakomplexusa.

Kineveled belőle

ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Élvezd ki öreg ameddig lehet!


Mondjuk az boritékolható, hogy k*rogatják vele egyidős srácok is!

ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én 35 vagyok, van most egy 22 éves kis ba**ó pajtim, engem nem érdekel ő miért van velem!

Használom, ő is használ engem!


Amúgy ha ilyenek miatt aggódsz akkor minek jöttél össze vele?

ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!