Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a szerető megléte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szerető megléte hozzájárul ahhoz, hogy a másik fél házassága megmaradjon? Azáltal, hogy nyugodt, és kielégült ember jobban kezeli az otthoni konfliktust.

Figyelt kérdés
ápr. 14. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, gerinctelen féreg aki félrelép
ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy; nem is értem hogy lehet ilyen ostobaságot felvetni.
ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, gerinctelen aki félrelép!

De valóban igaz az is, hogy a szerető megléte hozzásegíti a csaló felet ahhoz hogy nyugodtabban éljen a házasságában.

Hiszen a szerető pótolja mindazt amit otthon nem kap meg a csaló fél. Hiába van otthon is szex, mégis hiányozhat valami ami miatt megcsalja a párját a csaló fél. Sokszor csak az újdonság varázsa kell az ilyen gerinctelen alakoknak. Akik aztán végtelenségig hitegetik a szeretőjüket hogy el fognak válni, csak még egy kicsit várjon a szerető amíg eljön a megfelelő pillanat. Egyik legjobb kifogás a gyerekek életkora (még túl kicsik, kamaszok stb).

De az biztos hogy a szerető csak segít abban hogy házas maradjon az illető. Ha "elvennék" tőle a csalás lehetőségét (elméletileg) akkor kénytelen lenne tűrni a "rosszat" (ami sokszor nem is rossz csak az illető azt hazudja), így hamarabb válna el mert neki otthon rossz. De ha valaki mindig pótolja a "hiányt" akkor a végtelenségig benne maradhat a házasságban. Sokan egyébként a vagyonmegosztás miatt nem akarnak válni, mert nem maradna nekik semmi a válás után.

ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenki csak elhidegul a párjátol amelyik félrek.fél.
ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erről én is olvastam már. Az USA-ban annak idején volt valami kutatás és kiderült, hogy azok a párok, ahol a férj a munkahelyén, a feleség meg a postással bújt ágyba, sokkal kiegyensúlyozottabb volt 😂
ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
igen, ez így van. Én pontosan ezért is nem mentem bele egy ilyen dologba mikor volt rá lehetőség, pedig nagyon kívántam a férfit. Láttam azt is, hogy nagyon nincs más lehetősége félrelépni, szituációjából adódóan, de most ebbe nem megyek bele. Hagytam, hadd szenvedjen csak, unatkozzon tovább. Sőt még picit hergelem is azzal, hogy én pedig élem szabadon az életem, pasizok, programozok, ha a szituáció úgy hozza, meg beszélek is neki erről. Tudja csak, hogy mit hagy ki, és éljen tovább a langyos fosban, amit ő választott. Pontosan tudom, hogy csak kihasznált volna. Státuszából adódóan gondolom azt hitte, hogy neki jár a szerető, az, hogy több nője legyen. Nagyot koppant mikor vissza lett utasítva.
ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nyugodtabb, boldogabb soha! Akármikor kiderülhet, hogy félrekúr, válás lehet a vége. De mégha nem is akkor se az teljes mértékben. Azért milyen szar lehet már, hogy egyik nő/férfi se tudja igazán boldoggá tenni, mindkettőből csak elvesz valamit. Gondolj bele.
ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kielégült az stimmel, de a nyugalom azt kétlem. Pont hogy árt a kapcsolatnak a szerető, nem picit nagyon.
ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki megcsalja a párját az nem egy ideges típus.

Legalább öt olyan házas férfit tudok a környezetemben akik évtizedek(!) óta csalják a feleségüket. Jól menő vállalkozó mindegyik.

Megteremtik az anyagi jólétet a családnak és vígan csalják az asszonyt. Van akinek évek óta stabil szeretője van a házassága mellett. És nem úgy néz ki egyik sem mintha idegeskedne a sok hazugság miatt amit otthon előad. Náluk ez már annyira beidegződött hogy észre sem veszik hogy idegeskedniük kellene (egyfajta életformává vált). Gondolom hogy a feleségek is szemet hunynak a megcsalás felett (sejtik), csak az anyagi biztonság megmaradjon.

ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9.


Persze, meg ugye az asszonynak is van szerető.

Ezt ne felejtsd ki.

ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!