Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció?

Figyelt kérdés

Barátnőm tette be a mosást én meg a fiókból amit kért és közbe láttam benne üres kisebb nagyobb dobozokat, amire rá kérdeztem hogy kellenek e ezek, mert ha nem akkir majd dobjuk ki ne foglalja a helyet.


Erre kifajadt hogy majd megcsinálja , most nem, de hagyjam abba mert elmegy.

Senki nem mondta hogy most rögtön azonnal..( bár tudom h ha nem csinálja meg azonnal abbol semmi nem lesz)


ápr. 14. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az hiszen állandóan cseszegeted.
ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éppen készült elmenni? Akkor ez normális reakció volt. Egy kis türelem kell a részedről, és semmi gond.
ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha cseszteted és most is benne volt a hangsúlyban, hogy "tudom h ha nem csinálja meg azonnal abbol semmi nem lesz", akkor igen.
ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem indult sehova, csak ezt válaszolta mikor kérdeztem hogy kellenek e. Normálisan kérdeztem
ápr. 14. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak valami miatt ideges volt? Vagy éppen havibaj? Néha én is ideges szoktam lenni olyankor. Teljesen normális.
ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!