Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy Nővel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy Nővel, de nincs pénzem randevúra, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Csak el kellene hívnom randevúzni .

Valahova, valamerre .

28 éves vagyok, a Hölgy meg 26:). Egyetemista, szülei támogatják is .

Én viszont elég szegényes vagyok .

28/ F


ápr. 24. 11:44
1 2 3 4 5
 1/49 Paul Atreides ***** válasza:
96%

Vállalj beugrós alkalmi munkát ahol keresel pár 10.000 Ft-ot.


Miért nincs pénzed? Nincs munkahelyed?

ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A boldogság nem létezik ***** válasza:
10%
Nem vagy valami kreatív, millió szar duma, kifogás és trükk létezik, hogy ellehessen kerülni a fizetést úgy, hogy még te is jössz ki belőle jól.
ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
22%
Vidd ki a Duna partra.
ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
34%

Millió pénz nélküli programlehetőség van ám!

N

ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%
Az mit jelent? Pár ezer forintod sincs?
ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
88%

28 éves férfi létedre, merthogy már nem kisfiúról beszélünk, nincs annyi pénzed, hogy elvidd egy randira?

Ezekszerint vagy nincs munkád, vagy ha egyetemre jársz az sem kifogás mert már nem vagy fiatal és amellett is végezhetsz munkát gondolom nem nappalis vagy. Szerintem először tegyél rendet az életedbe, na randizgatni akarjál, mert ez nem normális.!

Ha középsulis fiatalkorú eltartott gyerek lennél megérteném, de így nem nagyon értem ez hogy lehet.

ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
82%
Nem randira kene jarnod, hanem munkahelyre. A lidl meg az aldi 550et ad.
ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
13%
Na. Úgy látszik, itt már senki nem tud elképzelni olyan programot, ahol nem kell fizetni. Szánalom! #4 vagyok
ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
91%

8-as, de igen ezzel nincs is gond. Viszont, ha épp már nem az első 1-2 randin vannak és nem csak a szabad ég alatt akar sétálni esőben hidegben az illető pl, akkor nincs pénze meghívni egy kávéra és sütire, vagy egy mozira és popcornra? Szerinted ez előbb utóbb nem lesz gázos? Vagy te a Duna parton csövezel örökre egy randin? Vagy esőben mész kirándulni?

Ha nincs pénze 28 évesen ennyire se, kinek fog kelleni egy ilyen nincstelen meglett férfi? Majd a nő fizet neki mindent, meg adóságban fognak élni ugye?

ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
14%

#9 A kérdéséből adódóan nem volt még annyi randijuk, sőt, az is lehet, hogy ez az első.

Hát igen, én a Duna-parton, a Margitszigeten, egyéb sétálós progikon marha jól elvagyok.

És nem azt írta, hogy egyáltalán nincs pénze, csak itt mindenki fizetős programokban szokott gondolkodni, ha nő, ha férfi.

#4, #8 vagyok

ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!