Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy Nővel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy Nővel, de nincs pénzem randevúra, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Csak el kellene hívnom randevúzni .

Valahova, valamerre .

28 éves vagyok, a Hölgy meg 26:). Egyetemista, szülei támogatják is .

Én viszont elég szegényes vagyok .

28/ F


ápr. 24. 11:44
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
84%
10-es ők már nem tinik, hogy a Duna partra küldjed őket sétálgatni, ne nevetess már! Itt felnőtt lassan 20as évek végén járó emberekről van szó könyörgöm! Tudod ebben a korban, már sok ember szeretne csak munka után lazítani és egy kávé vagy vacsi felett beszélgetni. Ha erre nincs pénze ne akarjon randizni, plusz további bökik is kifognak jönni később, merthogy itt nagy bajok vannak!
ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
13%
#11 42 éves vagyok :-) "ebben a vénséges korban" is pont imádunk a Duna parton lazítani ... nemhogy 28 meg 26 évesen...
ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
89%

#12


Ok, Dunapart teljesen jó. De azért nem hátrány, ha meg tudja hívni egy kávéra vagy egy sütire főleg ebben az őszies időben és be tudnak valahova ülni. Az pedig nem kerül százezrekbe. A kérdés már csak az, hogy 28 évesen valakinek hogy nincs annyi pénze, hogy egy randit ki bírjon köhögni.

ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
93%

Ohh most már értem. Gondolom tipikusan azok a fillérb*szó emberek lehettek ezzel a felfogással, akik ne menjünk el kávézni kiülni a teraszra, mert megcsinálom én is otthon és kiülök az erkélyre, vagy ne menjünk étterembe, mert itthon is lehet enni 🤣🤣🤣

Mellesleg ha már ilyen okos sporólós tanácsot adsz, hogy a Duna partra menjenek, szerinted ha a 40 fokba sétálnak és a másik félnek jól esne egy hideg fagyi, vagy épp hidegben egy forró csoki kávé sütivel akkor mi van? Elmennek mellette búsan étlen szomjan, mert meg se tudja hívni?

Hagyjuk már ezt a pénz nélküli randi program rizsát... nem kisgyerekekről beszélünk. Esetleg vigyenek 1 doboz cigit magukkal meg termoszban kávét, és kiülnek majd csövelni a lépcsöre nem?

ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
14%
Vigyenek termoszban kávét magaknak meg egy kis kekszet ropogtatnivalónak oszt menjenek egy parkba, gyönyörködjenek az ősfákban, bicikizzenek. Mindenki csak otthon tesped.
ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A boldogság nem létezik ***** válasza:
6%

14.


Ha egyedül lenne is magának vásárolná mindkettő, ha randi van, akkor instant fizeti a másik, mert... csak?

ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindenki gazdag. Vannak családok is, akik ha mennek nyaralni pl. a közelben a velencei tóra nem allnak meg étteremben, lángososnál, hanem vesznek útközben szeletelt parízert zsemlével, és megeszik az egyik parkolóban a kocsi motorháztetőjén. Mi is ilyenek vagyunk.
ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A boldogság nem létezik ***** válasza:
5%

17.


Le is nézik őket a többiek... Tipikus jó magyar virtusból. Még akkor is, ha ő maga amúgy csóróbb, de ilyenkor minél "többe van, annál jobb" és össze is vásárol minden szart. 1000 Ft-os kávé, egy szar mikrózott hús és krumpli 2000... "Ujammá' mink most nyaralunk, hánem?" stílussal.

ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
93%
17-es ti ilyen tipikus parizerzabáló spórolósok vagytok. A gyereketeiknek sem vesztek semmit, aztán ha felnő alig várja hogy legyen pénze és megvehesse magának amit megkíván, mert gyerekkorában a szülei annyira spóroltak az ételen, hogy semmit nem vettek meg neki ami jól esett! Én mindent megveszek magamnak meg a gyerekemnek amit megkíván, sose adnék neki parizert zsemlével, de ti ilyenkor ha ingyem kaja van 2 pofára zabáltok szivesen másnál, ismerem az ilyen spúr embereket!
ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
0%
18-as Látom, hogy lenézik, mint 19-es is aki lehet ő is este pazizert eszik titokban két pofára. :))
ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!