Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a családalapításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a családalapításon gondolkodtatok, eljátszottatok már azzal a gondolattal, hogy a jelölt negatív tulajdonságait háttérbe helyezzétek, mert más valami annyira tetszett benne?

Figyelt kérdés

Például:


"Egy igazi bunkó alak ez a férfi! Viszont kiemelkedő logikai képességei vannak, így mivel az intelligencia öröklődik, a gyerek is jó mentális készségeket örökölne."🤔


"Nagyon hisztis ez a nő! Viszont gyönyörű, így a gyerek - főleg ha lány lenne - nagy eséllyel örökölne jó géneket a külsőre vonatkozóan."🤔


ápr. 24. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Soha!


Ha nem lett volna számomra kívül-belül rendben össze se jöttem volna vele, pláne nem vállaltam volna gyermeket!



Szerintem csak a felelőtlen, elmmebeteg emberek gondolkodnak úgy mint amit írtál példáknak. 😅

ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


De mi van akkor, ha már nem 25-30 éves az ember, és még mindig nincs ideális jelölt, az idő pedig rohan?


Mondjuk azt is meg lehet tenni, hogy az ember a végtelenségig vár, aztán egyszer csak azt veszi észre, hogy kifutott az időből.

ápr. 24. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Aha, és ha a gyereked meg téged tönkretenne a jelölt akkor meg sírnál, hogy miért! Azért nem kéne babaprojektbe fogni olyannal aki egy kő bunkó, vagy HP! Mit akarsz, hogy a gyereked mentális beteg legyen, vagy ugyanolyan mint az apja/anyja? Miért vagy önző? Emberi lényről beszélünk nem játékról hogyha megunod akkor berakod a sarokba. A gyermek ha kicsi ha nagyobb, ha felnőtt a szülőkhöz megy, annak kéne támogatni ha szüksége van rá, nevelni szeretetben, békességben!!!


Te tényleg ennyire kétségbeesett vagy?


Vannak nők akik 35-40 évesen szülnek és nem maradnak le semmiről, sőt még jobb párt "fogtak" maguknak mint akik szültek 25-30 évesen!!!

ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
#1 ez alapján akkor az emberek nagy része elmebeteg, mert nagyon sok a csúnya, egészségtelen, mentálisan zavaros (hisztis, agresszív, személyiségzavaros, kontrollmániás stb) pár…
ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg még állatokat se tartanék olyan emberek mellett nemhogy gyermeket!
ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: Tudom és az nagyon nagy baj.

Egyre több a selejt sajnos, de akkor is nem kéne, hogy a jövőbeli generációk A-Z-ig selejt legyen, nemde? ^^

ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 persze, én is csak minőségi párral szaporodnék, de sajna sokaknak nincs ennyi esze :D
ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#3


Mivel férfi vagyok, így nem valószínű, hogy tönkre tudna tenni a jelölt. Egyébként sem zavarna, ha később lelépne, miután begyűjtöttem az utód számára a megfelelő géneket.


Habár még évekig nem akarok sem gyereket, sem családot, de mivel előre gondolkodok, már felvetődött bennem ez a kérdés is.

ápr. 24. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted neked ítélnék a gyereket?
ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon idióta gondolkodásmód...nem válogathatsz a genetikai palettából. Mit csinálsz, ha HP csinos nő anyából a tre rondaságodat és a nő hisztis természetét örökli a gyerek? ugyanez a kőbunkó hapsi esetében...Ha válogatni akarsz, hogy milyen gyereked legyen, nyúlj a zsebedbe, aztán menj mesterséges megtermékenyítésre, és ott - nyilván fű alatt, vagy külföldön... - mazsolázz a tulajdonságok közül...
ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!