Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel 2-3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 2-3 hónapja vagyunk együtt.Beakartam mutatni pár közeli ismerősömnek többször is,de a barátnőm mindig talál kifogást,hogy ne kelljen találkozni velük.Miért nem akar találkozni velük?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet hogy félénk? Vagy esetleg túl korainak tartja? Vagy esetleg, abszolút nem társaságba járós?

Én sem vagyok nagy társasági ember nőként, így nem örülnék, de lehet, hogy csak én vagyok így ezzel.

ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha ő sem mutat be a barátnőinek, a családjának, akkor valószínűleg nem akarja felvállalni a kapcsolatot.

Egyébként minden rendben van köztetek?

ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egy embernek volt hosszú kapcsolata, és esélyes, hogy megérzi hogy a ti kapcsolatotok sem lesz átlagos, és nem egy pár hónapos kapcsolat elejébe néz, hanem fenn áll a lehetősége több évekre, akkor az előző kapcsolatban szerzett tapasztalatai, vagy akár fájdalmát igyekszik kifelé tolni.


Pl.Ha az előző már lezárt kapcsolatban átlagon felül kötődőtt az akkori férfi anyjához, mert jóval több volt a kapcsolata mint egy mezei anyós-menny kapcsolata, akkor az ilyen ember óvatos. Mert fenn áll az esélye, hogy a jelenlegi férfi miatt megszereti mindazokat akik hozzá tartoznak a már jelenlegi kapcsolatába és ha szakításra kerül a sor, ismét végig kell élnie ugyan azokat a dolgokat.


Az ilyen embernek nem egy üres program-mint a nagyátlagnak-egy szülői bemutatás. És rendszerint be is következik a megérzése. És amikor az adott emberrel szakít, nem egy embert veszít, hanem mindazokat akiket vele a férfival együtt megszeretett, elfogadott.

ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

3+ És az emberi megérzések akár évekkel korábban is jeleznek-nem csalnak, és bekövetkeznek.


Ezért az ilyen ember nem hebehurgya, nem egy rongyrázásnak fogja fel, hogy más hozzátatozóihoz megy, hanem számára elég komoly. És az ilyen embernek nem szokott problámája lenni az anyósjelölttel, mi több az anyósjelölt tanítja megfőzni, és segít neki, hogy az a másik élete első krumplistésztája olyan legyen, hogy tökéletes, nem szétfőtt, hanem pont olyan mint amit az általa szeretett férfi szeret.


Micsoda nagy titkok derülnek-megest ki:D


Anyós tabítja főzni a még csak nem is menyét és küldi el neki füzetkében a recepteket:D Vannak még csodák.

ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*tanítja
ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szelsoseggel mindig vigyazni kell. Ha o ilyen szinten fel, akkor ha van ra indoka, ha nincs en elengednem.
ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4, anyós a vejét is megtanítja főzni?
ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, nem gonoszságból, de nem érdekelnek senki "közeli ismerősei". Barátai talán, de miért akar bemutatni? Hogy utána pár disznó azon röfögjön, milyen a seggem? Kösz, nem.
ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
8. miert jo nagy?
ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!