Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok így elátkozva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok így elátkozva? Nekem miért nem mennek csak úgy simán a dolgok?

Figyelt kérdés

Huszonévesen nekem szinte párkapcsolatom sem volt. Mindenki csak kihasznált, pár hónapig voltak csak velem kapcsolatban, velem szakítottak.

Nekem még sosem volt olyan, hogy egy férfi bolonduljon értem. A mostani páromnál sem érzem ezt. Bár most van kapcsolatom, de még több év után sem élünk együtt. Mások meg alig ismerik egymást, és már össze is költöznek.

Exem is velem össze se költözött a 4 hónap járás alatt, el is hagyott. A következő nővel egy fél évvel a szakításunk után megismerkedett, és már a nő 1 hónap után terhes is lett az exemtől. Még az exemnek is bejött az élet, minden összejött neki elég hamar, boldog lehet.


ápr. 29. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg tényleg nem nézel ki elég jól és ezért nem tudnak annyira ragaszkodni hozzád. Egy nő előbb tudja szeretni a férfit a személyisége miatt mint fordítva. Ezért kell a nőnek nagyon jól kinézni. Most ez miatt le leszek pontozva de ez így van. Kik miatt szenvednek a férfiak? Csak a picsáskodó minimum 10/8-as lányok után. Egy átlagos lany után nem sírnak. Így jártam én is folyamat. Én voltam az átlagos lány aranyos, kedves, őszinte, normális személyiséggel aztán kinek kellettem kb senkinek….még az átlagos srácoknak sem akikben megláttam a különlegeset. Bezzeg volt barátnőm után sóvárogtak, elhagyták miattuk a párjukat, folyamat írogattak neki. Közben a személyisége nagyon durva volt, ritka undorító és buta személy volt. De hát az már nem érdekes…lényeg a külső full legyen és úgy a férfiak önbizalma is megnő, hogy nahát nekem ilyen fullos nő jutott most milyen fasza vagyok.
ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Hiába pontoztátok le a 2-est, teljesen igaza van, egy mondatban rámutatott a valós okra. 11-es pedig remekül ki is fejtette. Ez az igazság, minden más csak maszlag. Nemcsak a kérdező problémájának hátterében húzódik meg ez az ok, hanem számos más nőében. Ne állítsuk már úgy be, hogy ezek a top nők akkora jellembajnokok vagy olyan magas szintű az önismeretük, az EQ-jük stb., többségükkel sokkal komolyabb problémák vannak, mint a nem elég jó nőkkel, csak esetükben ugye nem számít... Tudok én olyanról is, aki pszichiátriai eset, gyógyszerek kellenek neki, hogy funkcionálni tudjon a mindennapokban, meg ne legyenek durva indulatkitörései. Nem probléma, sosem volt egyedül, és a pasijai sosem gáz alakok, ráadásul jól is bánnak vele.
ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem nezel ki eleg jol emiatt nem akarnak annyira megtartani
ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanaz a kérdés sokadszor átfogalmazva.
ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Te miért vagy kapcsolatban, ha ennyire semmibe nézed a párod?
ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az exednek aztán jól bejött az élet. Az új csaja egy hónap után felcsináltatta magát, ez olyan qrva nagy szerencse? Egyébként miért baj az, hogy a barátoddal még nem költöztetek össze? Látszik, hogy nem éltél még együtt senkivel. Nem olyan nagy buli ám alkalmazkodni valakihez. Én még egyszer nem állnék össze senkivel, az biztos.
ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondom ezt úgy, értem már bolondultak páran, nem is kicsit.

Hidd el, ezek sosem egészséges emberek és a jó nők általában nem őket akarják.

ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, amikor valakinek sokáig ki kell állnia próbatételeket vagy valóban önvizsgálatot kell tartania. De én abban hiszek, hogy a tényleges igazi szerelmet már érezted volna és még nem jött.

Én is 28 éves koromig "szenvedtem", folyamatosan gyíkokat fogtam ki, a karakán természetemmel nem is hagytam magamat. Ez nekem egyrészről pontosan olyan tanulóút volt, hogy ne hagyjam magamat és álljak ki magamért. Másrészről kitartás. Bár első nagyobb kapcsolat sem lett teljesen sikeres, de ez már lényegtelen és az sem tőlem függött.

ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!