Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha küldök képet magamról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küldök képet magamról, mondasz rólam véleményt? Milyennek tűnök? Miért nincs és nem is volt soha párkapcsolatom itt? Hány évesnek nézel? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
ápr. 30. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Nekem is, kivancsi lettem.
ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

Neten próbáltam: Tinder + FB társkereső, de mindenki FB profilt, meg Instát kért tőlem, hogy ott lecsekkoljon :) de nekem ezek nincsenek és nem is szeretnék. Szóval az jött le, hogy biztos kamu vagyok. :)


Munkahelyen nem tudok, mert HO-ban dolgozom.

Sportolni nem járok, mert nem érdekel a sport.

ápr. 30. 23:17
 13/61 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális akkor elküldheted.
ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Hány évesnek nézek ki? Vagy milyennek tűnök?
ápr. 30. 23:20
 15/61 anonim ***** válasza:

Igen.


De tudnod kell, hogy a külső az nem minden.

ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

És mennyi idős vagy?


Szerintem amúgy az lehet a gond, hogy csak a csúcskategóriás pasikat húzod jobbra és ők úgy vannak vele, hogy válogathatnak, a külsőre és belsőre is tökéletes nőt keresik, lehet, hogy emiatt nem jön össze a párkapcsolat, mert egyik csúcspasinál sem te vagy "Az Igazi".

ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
79%
Kizart, szerintem kamuzol. Ez valami rossz vicc? Fullos vagy, és arad beloled a szexualitas.
ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is küldheted. 24/N
ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sejtem, sajnos rengeteg a kamu profil a megjelölt platformokon. Jól éreztem, hogy van érdeklődés, csak valami nem kerek. :) Kamunak gondolnak ez majdnem biztos... :)
ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikusnak tűnsz, de a fotók nem jó minőségűek ilyen célra :( . Korodra nem merek tippelni. :D
ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!