Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örüljek, hogy ilyen a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örüljek, hogy ilyen a csajom vagy ez már too much?

Figyelt kérdés

Van munkája, jó fizetése, nem kér tőlem pénzt, nem lakunk együtt, kedves is, vacsorázni hív (a kedvencem készíti el) stb.


Úgy érzem kb arra megy ki a dolog, hogy minden nap jól megb...am aztán menjek a francba


Ahhoz hogy jól legyen, hogy kiegyensúlyozott legyen, kell neki hogy valaki rendszeresen jól megb.ssza. két-három naponta kb.

amúgy beteg lenne, kb depressziós mindenféle evési gondokkal küzd (szex nélkül lefogy, depressziós)


Szex után 1-2 napig rendkívül boldog, mindent rózsaszínben lát de engem nem keres.

Közös programokat nem akar.


máj. 1. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Mit ertesz eves alatti gondnak az hogywn nyilvanul meg. Neki kellene keresni egy szakembert, mert ez nem normalu ha nem lennel akkor. Ha nem lenne oarkaocsolata mit csinalna depizne akkor az egyeni szoc problema
máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Sex manias. Nimfo
máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Sokszor azok a depresszisok akiknek semmi oka nincs. Ra. De ha latod, hogy gond can es magatol bem jutott eszebe akkor beszelj vele ha fontos Neked es keresetek fel egy szakit. Mert ez nem normalis dolog
máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

“Valószínűleg nimfomániás a csaj... De ez még nem ok arra, hogy mást kihasználjon.“


Szerinted én lényegében nem ugyanezt írtam?? Olvasd el mégegyszer, és értelmezd!

#2 voltam

máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged. Egy dolgot szeretne, jó sokszor és keményen. De semmiképpen sem “téged”. Csak is azt ami a làbad között van.
máj. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!