Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nap mossátok a hajatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nap mossátok a hajatokat? Főleg olyanokat kérdek, akik heti 1X szoktak hajat mosni, mindig ugyanazon a napon. Párkapcsolati szempontból kérdem! Lenn elmagyarázom. :D

Figyelt kérdés

Szóval a kolléganőkkel beszélgettem, és azok akik heti 1X mosnak hajat mindig ugyanazon a napon, mind vasárnap mosnak hajat... Ez engem úgy meglepett, én voltam a kakukktojás. Mert én is heti 1X szoktam hajat mosni, mindig ugyanazon a napon, de én csütörtökön. Miért? Mert ugye pénteken korán végzünk, férjem is korán végez az ő munkahelyén, tehát ugye a hétvége az péntek délutántól vasárnap estig tart. Számomra ez a hét legfőbb része, ekkor akarok a legjobban kinézni, értelemszerű, hogy előző nap, csütörtök este mossam meg, és a fő időszakban legyen a legszebb, legtisztább hajam. A többieknek akkor a hétköznap, a meló a hét fő része, hogy arra mossák meg a hajukat? És otthon a férjük/pasijuk számára a legzsírosabb hajukban feszítenek, úgy mennek a programokra? Engem ez nagyon meglep... Nekünk, kollégáknak akarnak tetszeni, és nem otthon a férjüknek, gyereküknek akár? Pedig az is jó lehet, akinél van gyerek, ha ő szépnek látja anyut, és ugye a gyerek is többet kap anyából péntektől vasárnapig. Akár háztartásbeli anyuka, akár dolgozó, a hetének csúcs ideje akkor is péntek-vasárnap. Miért akkorra időzítené bárki a legrosszabb hajnapjait? Na ennyi... Csak ez így engem tényleg meglepett, nekem alap lett, amint lett ilyen összeköltözős párkapcsolatom, hogy csütörtökön mosok hajat, és ez évek óta nem változott, szarnak szépítkezzek a melóba, otthon a férjem számára, meg kiruccanós programokra nézzek ki jól.

Na most aki viszont nem heti 1X mos hajat, mindig ugyanazon a napon, arra ez a kérdés nem vonatkozik. Pl. férjem is gyorsan zsírosodó, meg ugye neki rövid is a haja, ő mindig 4 naponta mos.


máj. 3. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mosom, amikor már zavarónak érzem, ez mindig máskor jön el, illetve járok 3 hetente fodrászhoz festetni, olyankor be van lőve. Viszont nálunk abszolút nem különül el ez a hétvége/hétköznap dolog, mert sokszor hétköznap is van programunk, meg amúgy is lát a párom minden nap, szóval nekem csütörtökön is gáz lenne igénytelenül megjelenni előtte.
máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minden másnap. Mivel 7 nap van egy héten, ez mindig máshogy jön ki.


Régebben naponta mostam, de egyrészt már hozzám képest túl hosszú, hogy mindennap bszakodjak vele, másrészt a bőröm és a fejbőröm is egyre kevésbé zsíros, szóval ez így jól jött ki.

máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor már nem érzem jól magam a bőrömben, mert olyan állapotban van. Ha valami olyan esemény van ahol szeretném kiengedni, akkor megmosom, ha már eltelt minimum 2 nap a mosás óta. Nekem legutóbb általános iskolában volt ez a heti egyszeri, vasarnapi hajmosás, amikor úgy se megy az ember hétvégén sehova, otthon lehet ronda 😀 Amíg dolgoztam (jelenleg GYES) vasárnap mostam meg csütörtök este, így munkában is kinéztem valahogy, meg hétvégére is.
máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem rövid vagy kissé emós hajú fickóként is hetente kétszer vagy háromszor meg kell mosni a hajamat teljesen. Azonkívül vízzel minden napon lekezelem, mert kezelhetetlen.
máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!