Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihető az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető az hogy a messenger akár félóráig is aktívat mutat miután kilépett belőle?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy percre pontosan nem megbízható, de félórát azért nem hiszem hogy csúszna a visszajelzés.
máj. 10. 23:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
azért ez a kategória mert a párom kamuzik folyton
máj. 10. 23:46
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Hmm...eszembe juttattál egy másfél éves emléket, mikoris a barátnőmnél ugyanez volt, nem tulajdonítottam neki jelentőséget...pár hónapra rá kiderült, hogy fél évig csalt.
máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Megnéztük már.

Kikapcsoltam a netet messengerből is kiléptem este 10kor.

Hajnali 3-ig mutatott online mikor már rég aludtam.

Képernyőfotókat csináltak a haverjaim reggel átküldték

Szóval ennyire megbízható néha a messenger online jelzése.

Másik kedvenc anyám egész nap az iskolában tanított internet nem érdekli mobilnet nincs neki suliban se netezik.

Egész nap online jelezte mikor még net közelben se volt mikor este hazaért akkor nézte meg a messenger üziket.

Ennyire megbízható a messenger.

máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hogy órákig jelezte, meg olyan ismerősömnek is, akiről fixen tudom hogy akkor nem volt ott.
máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Kamuzik folyton... Kell neked ez a folytonos stressz? Hogy azon agyalj mi a kamu meg mi az igazság? Éltem így, azért kérdem. Nem normális párkapcsolat..
máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren sokszor van ugy hogy mutatja hogy aktiv, aztan ramesz a chat ablakra es egybol atvalt pl. Sajnos erre nem lehet alapozni :(
máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Sokszor egész éjjel fenn vagyok a messenger szerint 😅 közbe alszom...reggel meg látom hogy "nem írtál pedig elérhető voltál"...

De ha nem bízol benne akkor kár húzni az időt.

máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mutatja, de nem értem, minek ilyen szigorúan venni, én is gyakran úgy köszönök el, hogy megyek aludni, de utána még böngészem a Facebookot vagy eszembe jut hogy gyorsan írjak valamit másnak mielőtt reggelre elfelejtem, mit akartam, de ez már a lassan elalszom fázis, ilyenkor már nem chatelek aktívan, de nálam a megyek aludni nem azt jelenti, hogy telefon lerak, lámpa leolt, becsukom a szemem és alszom, hanem azt jelenti, hogy rákészülök az alvásra, ami beszélgetés közben nem megy, de ha csak céltalanul böngészem, attól elálmosodom.


Ettől függetlenül ha folyamatosan kamuzik neked, akkor szakíts vele, nem éri meg ezen idegeskedni, csak az online állapotba pont nem kell többet belemagyarázni.

máj. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor jelez online, ha nem vagyunk fent, ha a számítógépen úgy marad megnyitva a messenger. És ugye a gép folyamat frissítet. Én telóról még nem tapasztaltam olyat, hogy pl a párom éjjel online lenne, mikor mellettem alszik. 🙄
máj. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
akkor lehet csak azoknak mutatja hamisan akik számítógépről messengereznek?
máj. 11. 06:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!