Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen azért nem jönnek oda 30 körüli férfiak, mert túl fiatalnak nézek ki?

Figyelt kérdés
28 vagyok, de 16-22 köztinek nézek ki és mindig fiatalabb srácok jönnek oda hozzám. 18-26 köztiek. A nálam idősebbek vajon azért nem kezdeményeznek, mert nagyon fiatalnak gondolnak?

máj. 12. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így megmondhatatlan, csak leírásból kép nélkül, hogy mit takar, hogy 16-nak nézel ki. De igen, ha valóban gimisen-fiatalnak nézel ki, előfordulhat, mert az "értelmesen" 32 éves nem megy oda egy 16 éveshez.
máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Azért nem mennek oda, mert nem tetszel nekik.Ha egy férfinek tetszik egy nő, akkor megy hozzá oda.Az is lehet, hogy akiket te nézegetsz, azok kapcsolatban vannak és nem csajozni mentek.De összességében kizárólag ez a két oka van annak, ha nem kezdeményez nálad egy férfi.
máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 és szerinted olyan van, hogy 26 éves korig egy rakat srácnak tetszem, afölött meg egynek sem? 🤣Tetszek idősebbeknek is pl. Tinderen ha ki van írva a korom, akkor írnak ők is, és a mostani szexkapcsolatom is egy 32 évessel van, de ő is tudta már előtte, hogy nem vagyok 20 éves. Csak nincs kedvem már netes társkeresőzni, jobb lenne élőben ismerkedni, csak nyilván nem 20 éves fiúkkal szeretnék járni.
máj. 12. 16:40
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 amúgy onnan tudom, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki, mert az utóbbi 1 hónapban két idegen is 16-nak tippelt, másik néhány pedig 20-21-nek.
máj. 12. 16:44
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy próbát tredd meg te az első lépést. Ha így is elutasítanak akkor nem tetszel nekik.
máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem kezdeményezek, annyira azért nem vagyok kétségbeesett.
máj. 12. 16:52
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

"Azért nem mennek oda, mert nem tetszel nekik."


"és szerinted olyan van, hogy 26 éves korig egy rakat srácnak tetszem, afölött meg egynek sem?"


"Csak nincs kedvem már netes társkeresőzni"


Ha nőként netes társkeresőn nem jön össze párkapcsolat már egy ideje, az azt jelenti, hogy bizony nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy párkapcsolatot akarjanak tőled. Max. szexet akarnak azok a fiatalabbak is.

máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki rosszul. Vékony vagyok és sportos. Arcra sem csúnya. Párkapcsolatban olyan embereket is látni, akiktől az ágy alatti szörny is megijedne xd Ez nem a külsőtől függ.
máj. 12. 17:09
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy neked nem jó egyik sem.


Vagy nem mernek odamenni hozzád....olyan is van. Vannak olyan emberek akik attól tartanak, hogy túl kevesek hozzád képest. Őket pl. hiába is várod nem fognak odamenni.


Vagy túl flegma vagy, lenéző, vagy olyan arcot vágsz mint egy világfájdalom...ez is ok arra amiért nem megy oda valaki. A fiatalok meg lehet, hogy azt hiszik csak, hogy kicsit zizi vagy de kit érdekel... :)

máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
valogatos vagy.. nost is egy igenytelen penzes pacak dug.
máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!