Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van gyereked? Milyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van gyereked? Milyen kapcsolati állapotban vagy?

Figyelt kérdés
Válasznál mindegy, hogy a gyerek apjával/anyjával vagy-e kapcsolatban vagy házasságban, avagy valaki mással. :) Sőt, ha nem saját gyerek, csak mostoha de szereted, az is "van gyerekemnek" számít akkor.
máj. 15. 11:04
A kérdező szavazást indított:
Van gyerekem, szingli vagyok
Van gyerekem, párkapcsolatban vagyok
Van gyerekem, házas vagyok
Nincs gyerekem, szingli vagyok
Nincs gyerekem, párkapcsolatban vagyok
Nincs gyerekem, házas vagyok
52 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy gyerekem, özvegy lettem.
máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Van egy gyerekem és ELVÁLT vagyok.

Nem szingli, az nagyon mást jelent.

máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
#2 az elvált is szingli, ha épp nincs párkapcsolatban…
máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Özvegyekre, elváltakra nem gondoltam külön... Hát, gondolom ugyanúgy, ha egyedülállóak, azt kell jelölni, ha meg lett valaki új, akkor azt...
máj. 15. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok. A szingli az nem elvált, akkor nem lenne külön szó sem rá (és beszélek angolul, nem ez a különbség lényege számomra).

Nem vagyok SINGLE vagyis EGYEDÜL, hiszen egy -bár csonka- családban élek és még csak nem is ideális számomra (az értékrendem számára pl) az elvált lét. Szívesebben lennék egész családban és párkapcsolatban.


Egészen más kötelezettségek, életvezetés, napi interakciók zajlanak ott, ahol TÖBB ember él együtt (családban, párkapcsolatban) mint aki egyedül él.

Itt gondolok pl az alkalmazkodásra, pénzügyekre, közös dolgokra, tervezésre, időbeosztásra, spontaneitásra stb.

Egyik sem jobb vagy rosszabb, mint a másik, de MÁS.

Az én korosztályomban talán legalább annyian vagyunk ELVÁLT családjogi státuszúak, mit akik házasok.

(Arról már nem is beszélve, hogy elváltként lehetne akár élettársi, akár bármilyen más kapcsolatom is, ami nem házasság…)



Én nem vagyok egyedül, mert (csonka) családban élek.

Az igaz, hogy nincs mellettem (sajnos) férfi, akivel párkapcsolati relációban lehetnék.

máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

43 éves nő vagyok, párkapcsolatban élek, nincs gyermekem.


Hogy kicsit tágabb képet is láss: a régi osztálytársaim közül, akiknek gyereke van, már nagyon kevesen vannak együtt a gyerekek apjával, a legtöbben elváltak.

máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes,hogy a szingli,gyerektelenek vezetünk.

Hála az égnek,mai világban már kezd elfogadottá válni a nem szeretnék gyereket memtalitás is.

máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!