Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehetett ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetett ez? Lehetséges, hogy féltékeny volt? A féltékenység pedig minden esetben arra utal, hogy az illető szeret?

Figyelt kérdés

Múlthét szombaton voltam egy buliban, és van egy férfi, akit nagyon vonzónak találok, de nem tudom, hogy ő miként vélekedik rólam. (nagyon kedves velem, mosolyog, ha meglát stb) A lényeg, hogy a buliban 2 másik barátnőmmel egy olyan társaságba keveredtünk, ahol vagy (legalább) 8 férfi volt mellettünk. Párszor látott engem velük, aztán hiába köszöntem neki nem köszönt vissza, majd morcosan távozott a buli közepén. (persze akkor se köszönt el) Fura volt, mert egész este/éjszaka őt lestem, és teljesen úgy tűnt, mintha jól érezné magát, leglábbis másokkal, sokat mosolygott stb.. Aztán párszor volt, hogy észrevette, hogy figyelem és olyan furán/szomorúan nézett rám. De csak velem volt ilyen.. Én nem akartam azoktól a pasiktól semmit se, csak a 2 barátnőm akart köztük pasit fogni, én csak nem akartam egyedül lenni, ezért voltam velük.


Köszi, ha segítesz!


2010. nov. 13. 23:30
 1/4 kicker ***** válasza:
Leírtak alapján egészen biztosra veheted hogy neki sem vagy közömbös csupán a látszatnak engedve azt gondolhatja hogy elszalasztotta a lehetőséget és így ezen közöny kis féltékenységet és önmarcangolást szül.Mondjuk ha így nézzük van benne valami az Ő szemszögéből is.Azt hiszem jobb lenne egy mosollyal közeledned és beszélgetésbe kanyarintani a dolgot tisztázni ezt a csekély félreértést és a többit már úgy is tudod.
2010. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de hogy kezdjek bele a magyarázkodásba? Mondjam el, hogy szeretem?
2010. nov. 13. 23:50
 3/4 kicker ***** válasza:
Dehogy is ennyire butaságot nem szabad csinálni.Ajaj nehéz mert mindenkinek megvan a saját úgymond taktikája előbb ugye jelezd felé hogy látod és közben haladj felé tudasd hogy most nem menekül meg.Nem egyből a sűrűjébe kell vágni hanem köszönsz neki megkérded hogy leülhetsz e mellé és esetleg nem zavarod e.Ekkor nem árt némi humorral vegyíteni a dolgot a lényeg ne tolakodóan és nem is egyszerű áthaladóként kell viselkedni.Aztán beszélgess vele hozz fel a jelenlegi dolgokat amit épp tapasztaltok egy hirtelen jött gondolatot a bulit ha egy utcán vagytok az időt szóval egy fogódzó témát ami aztán újabb témába mélyed.Huu de baromi nehéz ezt kimagyarázni. :) És meglátod ha már jobban kellemesebbé válik kettőtök közötti kontaktus akkor rá lehet térni.Hogy ez mennyi idő alatt?Ahogy épp haladtok embere válogatja kiben mennyi idő alatt megy le a feszültség mert ez egy új ember megismerési bizony feldolgozandó dolog ha még egy röpte percbe is kerül.Hát kb ennyi aztán lehet én tudom rosszul.De ti csajok annyira értetek a praktikákhoz ezért biztos sikerülni fog.
2010. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kicker ***** válasza:
Ha meg félreértetem volna és magát azt a tényt akarod vele közölni hogy szereted bár ha jól látom egyenlőre csak ránézésből gondolod így ez így eléggé elkapkodott lenne de ha mégis így lenne akkor 1: vagy nem is kell rátérni alakul az beszéd nélkül 2: meg felhozod a témát akkor mond azt is hogy észre vetted máskor is csak rosszul esett neked hogy közömbösen kezelt akkor.Ezt ne mint szemrehányásként vesd rá csak épp jegyezd meg.Persze kérdezz vissza mit gondol a dologról aztán fifti fifti alapon döntsetek döntetlenbe és aztán hozd elő hogy te lány vagy neked jár a fájdalom díj tudod ahogy szoktátok ha nem hülye a srác érteni fogja.
2010. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!