Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy jó csajt/pasit tesznek fel ide akkor mindjárt le kell oltani őt? Egyszerűen féltékenység, vagy csak hogy letörjék az illető (k) magabiztosságát és önbizalmát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy "tesznek fel ide"? Nem kérdések vannak itt?
2011. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, képet.


Ha valaki olyan szinten kiadja magát, hogy ide feltesz magáról egy képet, számíthat arra, hogy kap hideget is, meleget is. Itt név nélkül, arc nélkül sokan mernek beszólogatni, gondolom viccesnek tartják, pedig csak gusztustalan.


De olyan is van, hogy egyszerűen csak megmondja valaki a véleményét: "Nekem nem igazán tetszel."

Akkor viszont egyáltalán nem biztos, hogy féltékeny, egyszerűen csak őszintén válaszolt a kérdésre.

Azt írtad, hogy "hogyha egy jó csajt/pasit tesznek fel ide". Miből gondolod, hogy csak azért, mert neked és még esetleg egy pár embernek az illető a jó csaj, vagy pasi kategóriába tartozik, akkor másoknak is feltétlenül tetszeni kell?

2011. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy olyan kérdésekhez, hogy "hogyan nézek ki?", "mi a véleményetek rólam?", "mit gondoltok erről-arról a testrészemről?". Ilyenekhez tesznek fel képeket.

és nem értem, hogy valamelyik pasi/csaj tényleg jól néz ki és nem annyira gáz, mint amennyire leírják és mégis oltva van. Ez miért van?

2011. márc. 24. 09:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Második hozzászólónak. Tudom, hogy ízlések és pofonok:) Valakinek a zöld valakinek a piros, valakinek a banán valakinek az alma. Tudom, hogy attól mert nekem tetszik másnak nem kell tetszenie. De azért az már gyanús, hogy 10-15 hozzászóláson keresztül mindenki csak ócsárolja. De na. Vannak ilyenek.
2011. márc. 24. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!