Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondolnátok, ha egy lány (osztálytársatok) így viselkedne?

Figyelt kérdés

A városban az utca másik oldalán meglát téged, mire te is ránézel és már nyitnád ki a szád köszönésre, akkor ő elfordul.

A suliban a lépcsőn jössz le és éppen találkozik a tekintetetek és már üdvözölnéd a lányt esetleg távolból is, de ő gyorsan elfordul, mintha nem is téged nézett volna (vagy fel sem fogta volna, hogy te ott jössz nem messze).


2011. jan. 3. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet bejössz neki, csak félénk.
2011. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szoktál fürödni?

Jól nézel ki?

Nem vagy egyszerűen ciki egy közösségben?

Tudsz egyáltalán viselkedni nyilvános helyen?



egy kérdésre is elegendő nemet válaszolni, és az általad leírt jelenséget tapasztalhatod.

2011. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
23.22 én lány vagyok,csak érdekel,hogy ilyenkor mire gondolhat egy fiú!
2011. jan. 3. 23:38
 4/12 Funktasztikus ***** válasza:
háth hogy nagyon nem csipáz engemxD
2011. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na és akkor most te mondd el, mi az oka annak, hogy ezt csinálod vele :D
2011. jan. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát...csak annyi,hogy keveset beszélgetünk!és már feladtam,hogy várjam,hogy tudjon lépni!!így inkább ha lehet tudomást se igyekszem róla venni!de nem azért,mert nem bírom!
2011. jan. 4. 05:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért még írjatok légyszi! Köszi az eddigi válaszokat is!
2011. jan. 4. 05:48
 8/12 anonim ***** válasza:
én inkább még jobban hagynálak.milyen bunkó pofátlan dolog az hogy nem köszönsz neki, meg elfordítod a fejed?te úristen én falusi vagyok de mindig mindenkinek köszönök akik észreveszek. és még a vidékiekre mondják hogy mekkora parasztok. 15F
2011. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ádámnak hívják a fiút, akivel ezt csinálod?
2011. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem Ádám.Mást miért nem lehet gondolni,mint hogy bunkóság?
2011. jan. 4. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!