Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliba, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, engem nem érdekel ö, de néha oda jön és csak néz. Szerintetek tetszem neki? Nemtom mit csináljak mer engem nem érdekel ö.

(bocs az írásért, beragadnak néha a billentyük)


2011. okt. 28. 21:10
 1/8 krvua ***** válasza:
84%

banyeeeek egy lány?!

az egész suliba?

2011. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dexy ***** válasza:
93%
Ha téged nem érdekelne akkor ezt nem kérdeznéd. Ha nem érdekel akkor nem érdekeljen miért megy oda.
2011. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
most elképzelem ahogy a lepátfogó kölök áll az aulában az iskola egy szem lánya megközelíti kliensünket másfél méterre előrehajól és bámúlja úgy, hogy a szeme majd kiesik :D aztán továbbmegy..
2011. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy?? és az a lány??
2011. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Van egy lány a sulidba? Kajak? Azta. Szerintem hajtogass belöle papirrepülöt.
2012. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
szerintem basz** oda neki egyet...:D..nem mer majd tobbet radnezni az biztos..
2012. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
egy csaj van az egész suliba? ne csinálj vele summit, legalább az az egy maradjon meg XDDD
2014. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Azért néz szerintem mert próbál rájönni hogy mit lát :)
2015. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!