Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat miért nem vonza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat miért nem vonza a fizika? Hágy fizikus beállítottságú nőt ismertek?

Figyelt kérdés

Ha egy csaj érdeklődik a fizika iránt, akkor mennyi az esélye, hogy olyan emberrel jön össze, aki értékelni is tudja majd?


Milyen nőknek jönnek be a fizikus csávók?


2011. jan. 15. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak arra reagálnék, hogy hány női feltalálót ismerek... Hát nem sokat. De ez azért lehet, mert gondoljatok bele: a nők a 20. sz.-ig nem járhattak egyetemre! És egyébként se nagyon foglalkoztak a nők tanításával. Jó, hogy nem foglalkoztak fizikával, hiszen azt se tudták, mi fán terem. Egyszerűen nem jutott el hozzájuk a tudás. :(


És pl. a BME-re csak az 1920-as évektől járhatnak nők (ha jól emlékszem), előtte (1895-től) csak a bölcsész-, orvos- és gyógyszerészkarra járhattak.


Konkrétan a kérdésre nem tudom a választ. De én azt sejtem, hogy ennek inkább társadalmi, mint genetikai oka van. Sajnos még mindig azt nevelik a nőkbe, hogy ezek "férfias" szakmák.


Üdv,

26/N (BME-s :))

2011. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
itt vagyok !! Én szeretem a fizikusoskat!!! L/20
2011. máj. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!